lekarz Artur Sipowicz

Traumatolog, Ortopeda

doktor Sipowicz sprawił, że nie musiałam poddać się drugiemu zabiegowi na kręgosłup, gdybym poznała go wcześniej uniknęłabym zabiegu, wspaniałe podejście do pacjenta, polecam każdemu "zagubionemu i obolałemu". Jolanta z Koszalina

zdecydowanie wzbudza zaufanie,prezentując wielką wiedzę medyczną. Jest cierpliwym i dociekliwym słuchaczem naszych cierpień. Docieka przyczyn choroby, by je likwidować a nie tylko przeciwbólowymi środkami na krótki czas ulżyć. KAŻDEMU POLECAM

Prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek-mało jest takich.Jest profesjonalistą w tym co robi.Gorąco polecam!

Niesamowite,że można tak szybko złagodzić-wyeliminować ból! Po upadku na oblodzonych schodach moja kość ogonowa i cały kręgosłup były jak ogień.Złote ręce i "TO COŚ" w osobowości dr Sipowicza sprawiły,że najbardziej krępujące zabiegi były do przetrwania-i przynosiły szybką ulgę.Dziękuję!

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Moim zdaniem naprawdę genialna osoba na odpowiednim miejscu.

Wciąż poszukujesz "Traumatolog Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz