Do doktora Wachowiaka trafiłam mając prawie 18 lat. Miałam ogromne problemy z miesiączkowaniem. Zadecydował wtedy, że nie będzie młodego organizmu faszerował lekami, za co jestem jemu bardzo wdzięczna. Tak mnie zmotywował, że pierwszy raz w życiu udało mi się schudnąć! Pamiętam jego dumę jak co miesiąc wracałam i miałam -5 kilo na wadze, miesiączki wróciły, problemy ze skórą minęły. Teraz nie jestem już nastolatką, nadal jestem młoda, ale mam troszkę inne problemy, jestem już bezsilna i mam zamiar do niego wrócić, wiem, że on mi pomoże i mam nadzieję, że się nie zawiodę. Jest bardzo miły, uprzejmy, potrafi odwrócić sytuację tak, że kobieta nie zwraca uwagi na to, że jest u ginekologa. Mój pierwszy raz na fotelu ginekologicznym był bez stresu, pomagał mi wejść i zejść z fotela. Życzę każdemu takiego zaufania do lekarza i oparcia. Polecam!

Byłam u dr. Wachowiaka na swojej pierwszej wizycie u ginekologa w życiu. Jestem młodą osobą, bardzo się stresowałam przed wejściem do gabinetu, jednak doktor bardzo ciepło mnie przyjął, był miły i uprzejmy, od razu przestałam się stresować. Gabinet jest piękny i aż miło znów się tam pojawić. Czekam na kolejną wizytę i rozpoczęcie leczenia, jednak o to się nie martwię, bo ufam dr. Wachowiakowi, że jest w stanie wyleczyć moje schorzenie. Naprawdę polecam tego lekarza wszystkim kobietom i młodym dziewczynom takim jak ja.

Byłam bardzo zadowolona. Pierwszą ciąże straciłam. Byłam załamana jeżdziłam do różnych lekarzy też prywatnie ale tylko on zlecił badania dzięki którym wiedziałam dlaczego straciłam mojego aniołka. Zaczełam się leczyć i teraz jestem szczęśliwą mamą. Dziękuję panie doktorze.

Doktor robił mi minilaparotomię, zaproponował tzw. małe cięcie. Efektem jest maleńka, po dwóch miesiącach prawie niewidoczna blizna. Wyobrażam sobie, że łatwo mu nie było manipulować wewnątrz brzucha i dla dobra pacjentki utrudnił i przedłużył operację. Nigdy wcześniej mnie nie widział, leczyłam się gdzie indziej, był jednak bardzo uprzejmy przed i po operacji. Zresztą na ginekologii w Nowej Soli wszyscy lekarze są ok. Polecam.

super człowiek!!!!!!!! dzieki niemu uniknełam wielu problemów

super człowiek!!!!!!!! dzieki niemu uniknełam wielu problemów

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Nowa Sól"?

Jakub Pankiewicz

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital w Nowej Soli