lek. dent. Barbara Biedziak

Ortodonta, Stomatolog

U dr. Biedziak leczę się trzeci rok. Od pierwszej wizyty ujmuje ona kompetencją, uprzejmością i troską o pacjenta, odpowiednio dobierając metody leczenia. Wada zgryzu skorygowana bez konieczności wyrywania zębów czy mocowania aparatu na stałe. Polecam panią doktor, każda wizyta jest szybka, fachowa i przyjemna!

Polecam panią doktor, każda wizyta jest szybka, fachowa i przyjemna!

Byłam na wizycie u Pani Dr.Barbary Biedziak i niestety zdecydowanie odradzam usługi u tego lekarza. Na wizycie Pani Doktor postawila diagnozę, że mam problem ze zgryzem i noszenie aparatu nie będzie mozliwe póki nie zmienię sposobu zamykania się zębów w buzi.Mam przyjść za 4 miesiące, podczas których cały czas mam kontrolować jak zamykam zęby.Pani Dr. pomimo wielokrotnych moich zapytań w jaki sposób mam tego dokonać, skoro to czynność nieświadoma, sama nie potrafiła rzeczowo wyjaśnić co powinnam uczynić by mój zgryz uległ poprawie. w zamian potraktowała mnie bardzo protekcjonalnie. Była niemiła, ...

w zamian potraktowała mnie bardzo protekcjonalnie. Była niemiła, nieprzyjemna w rozmowie, mówiła do mnie w sposób bardzo infantylny.Trudno rozmawiało mi się z Panią Biedziak, ponieważ kiedy prosiłam o udzielenie jasnych wskazówek Pani Dr.bez zrozumienia skomentowała "Ludzie mają w główce coś takiego co pozwala im myśleć i kontrolować stykanie się zębów", po czym palcem wskazującym pozwoliła sobie puknąć mnie w głowę. Na koniec 15 minutowej wizyty, właściwie nie wyjaśniającej rozwiązania mojgo problemu ze zgryzem,Pani doktor bez skrupułów skasowała 100 zł (paragonu ani faktury za usługę nie otrzymałam).Byłam bardzo rozczarowana potraktowaniem mnie w ten sposób, z góry i nonszalancko. W gabinecie czułam się lekceważona. Idąc na wizytę prywatnie miałam nadzieję, że lekarz będzie miły, uprzejmy i będzie próbował wytłumaczyć mi wszystko tak, aby przekonać mnie do dalszych wizyt u siebie. Niestety wizyta u Pani Biedziak to przeciwieństwo tego, miałam wrażenie,że jestem tam intruzem.
Mam nadzieję,że Pani Dr. przemyśli w jaki sposób rozmawia z pacjentami, może w przyszłości będzie czyniła to z większą pokorą i zrozumieniem drugiego człowieka.
Pani Dr. Biedziak bardzo zniechęciła mnie do siebie jako lekarza i na pewno nigdy więcej nie skorzystam z jej "pomocy"

Miła Pani Doktor, wyprowadziła mojego synka z ciężkiej wady zgryzu. Wcześnie byliśmy u wielu lekarzy, wydaliśmy dużo pieniędzy, a tu dopiero otrzymaliśmy fachową pomoc. Gorąco polecam

Gorąco polecam

Kompleksowe podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Szczerze mogę powiedzieć, że polecam.

wszystko fajnie, lepiej niz u innych lekarzy, pani dr wszystko po kolei tlumaczy i mowi "co robi" a nie jak inni , na skroty, po lebkach, "lapu capu" zeby pieniadze byly. polecam :)

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6