Filtruj terminy

Ortodonta Poznań

NORDENT Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Norwida 10
60-867 Poznań

Wyjątkowy specjalista o szerokiej wiedzy. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem właśnie na Panią Doktor. Polecam serdecznie.

Katowicka 55c
61-392 Poznań

najlepszy lekarz w mieście pod każdym względem

Poradnia Ortodontyczna Polaczyk
os. Jagiellońskie 120
61-222 Poznań

Pani Krysia jest zajefajna ma super sprzęt nowe kolory gumek ogólnie bomba. bardzo mila recepcja! mozna pogadac o pogodzie. polecam
Opinia dodana przez: Maria skłodowska-Curie

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Bardzo dobry ortodonta. Leczy mnie, za tydzień mam zdejmowany aparat, już się nie mogę doczekać. Efekt leczenia więcej niż zadowalający. Leczył wcześniej mojego męża, a córka jest następna w kolejce. Nosiłam aparat prawie 2 lata,przy okazji wyleczyłam zęby u dr Agaty (bardzo kompetentna)w klinice Orto Aidi. Bardzo miły i kompetentny personel. Profesjonalne podejście od momentu przyjęcia, robienia zdjęć, dokumentacji, rozmowy, tłumaczenia co będzie się robić itd. Klinika na poziomie światowym ...

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Cieszę się, że mogę dodać pozytywną opinię na temat profesjonalizmu pana doktora Musiała.
Leczę się już u niego bodajże ósmy rok, a gdybym miał zastrzeżenia już dawno zmieniłbym lekarza.
Opinia dodana przez: Jakub

Prywatny Gabinet Lekarski
Szamarzewskiego44d/2
60-552 Poznań

Byłam na wizycie u Pani Dr.Barbary Biedziak i niestety zdecydowanie odradzam usługi u tego lekarza.

Na wizycie Pani Doktor postawila diagnozę, że mam problem ze zgryzem i noszenie aparatu nie będzie mozliwe póki nie zmienię sposobu zamykania się zębów w buzi.Mam przyjść za 4 miesiące, podczas których cały czas mam kontrolować jak zamykam zęby.Pani Dr. pomimo wielokrotnych moich zapytań w jaki sposób mam tego dokonać, skoro to czynność nieświadoma, ...
Opinia dodana przez: Kinga

Poznań

Generalnie jestem w miarę zadowolony z leczenia aczkolwiek dobrze by było gdyby pani doktor była dostępna częściej dla pacjentów. Poza tym było jeszcze trochę drobnych problemów jak odpadające zamki czy kłucie drutu w policzki i trzeba było się upominać o przycinanie ale ogólnie w skali od 1 do 10 dałbym 7-8

ul.Zacisze
Poznań

Serdecznie polecam Panią doktor. Super podejście do pacjenta, bardzo życzliwa, sumienna. Dobry specjalista w swojej dziedzinie. Wie jak leczyć i dąży do osiągnięcia jak najlepszego efektu przy jak najmniejszym uszczerbku dla pacjenta. Efekty leczenia u Pani doktor są wyśmienite. Jestem bardzo zadowolona:) Plecam i będę polecać:)
Opinia dodana przez: Monika

centrum stomatologii kopernik
jawornicka 5b/c
Poznań

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Nosiłam aparat 3 lata . Zęby mam proste. Aktualnie mam aparat retencyjny i nic się z nimi nie dzieje.Cenięe Pania doktor za fachowe podejście do pacjenta i spokój z jakim odpowiada na pytania. Z całego serca polecam.

28 Czerwca 1956 r. 158 lok. 6
60-185 Poznań

Nie zgadzam się z opiniami negatywnymi, gdyż Pani Turska jest świetnym specjalista i bardzo uprzejmą osoba. Chodzę już ponad rok z aparatem i efekty już są super. Cóż to za emocjonalne komentarze. U tego ortodonty nie ma wykładzin więc nie wiem skąd ten komentarz, a warunki do tego typu usług super w gabinecie. Polecam
Opinia dodana przez: Łukasz

Ortodonci w Poznaniu