lek. dent. Małgorzata Muszyńska

Stomatolog, Ortodonta

Leczenie aparatem stałym trwało trochę czasu, ale w tej chwili jestem zadowolony już z efektu. Zęby nieraz bolały i bywało ciężko z gryzieniem, ale wizyty u pani dr przebiegały sympatycznie i bez problemu. Polecam

Podziwiam 25-letnie doświadczenie Pani doktor. Bardzo profesjonalnie, gabinet ładnie odnowiony. Dobre ceny i bardzo dobre podejście do dzieci. Chyba najlepszy ortodonta w okolicy jak nie w Poznaniu.

Serdecznie poleca dr Małgorzatę Muszyńską ortodontkę z os. Orła Białego, Poznań. Bardzo dobry lekarz i bardzo sympatyczna. Miałam aparat stały na górne i done zęby. Teraz mam śliczne zęby.

nie polecam! w moim przypadku nie było to leczenie ortodontyczne, a pogarszanie i poglebianie mojej wady zgryzu. poza uprzejmoscia Pani doktor, niczego innego nie mozna docenic.