lekarz Barbara Ciszek

Ortodonta

Doktor Ciszek zna się na rzeczy, leczę córkę już od ponad roku, ceny są ok, terminy nieprzesadnie odległe, natomiast najważniejsze jest to, że doktor ma dyplom specjalizacji z ortodoncji (sprawdziłem), a wielu jest w Krakowie "ortodontów" z Bożej łaski, którzy robią krzywdę pacjentom. Ogólnie polecam, córa też:)

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić, dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

właśnie skończyłam leczenie u tej Pani i mogłabym śmiało polecić,
dr jest kompetentna, b.uprzejma i fachowa, gabinet lśni czystością

Witam serdecznie, jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Doktor-wychodze z bardzo poważnej wady zgryzu gdzie nikt w Krakowie nie chiał sie podjąć(nawet na Klinice UJ)-leczenie bardzo trudne miałem rozszerzane podniebienie specjalnym aparatem, potem aparaty stałe,efekt jest niesamowity i jestem bardzo wdzieczny Pani Doktor Ciszek ze podjela sie leczenia mnie uprzedniego wygladu kosmity-bardzo polecam!!!!Szymon K.

Owszem, Pani Ortodontka bardzo miła ale..nie podjęła się leczenia mojej wady zgryzu(przodozgryz) ze względu na ułamaną jedynkę. Stwierdziła, że ''nie mam przecież aż tak krzywych zębów''!! Do ortodonty nie chodzi się chyba tylko po to, by mieć ' w miarę normalne zęby', tylko po to, by były one proste!! A moja wada zgryzu powoduje u mnie seplenienie, czyli chyba wystarczająco wymagam leczenia! Więc moja opinia: Pani Doktor podejmuje się tylko standardowych zadań, które nie wymagają większego trudu od rutyny.

Lekarz kompetentny, komunikatywny, miły.

Lekarz kompetentny, komunikatywny, miły.

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Kraków"?

PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta
Łużycka 42/48