lekarz Barbara Jędrzejczyk

Kardiolog

Pani doktor jest bardzo nie sympatyczna nie uprzejmą, zadufaną w sobie, do pacjenta podchodzi lekceważąco. Po każdej wizycie pacjenta zamyka drzwi na klucz, jakby miała coś do ukrycia. Z niechęcią zagląda do dokumentacji, nie wysłuchuje pacjenta do końca. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.

Rewelacyjny fachowiec. Miła, uprzejma i dociekliwa. Zawsze stara się pomóc. Serdecznie polecam.

... jest super jest jak siostra miła uprzejma zaradna nie unikająca i udzielająca trudnych odpowiedzi ...

Dla tej pani pacjent jest najważniejszy.

Dla tej pani pacjent jest najważniejszy.

Przez 30 lat leczyłam się u kilku kardiologów, było różnie. Do tego lekarza trafiłam przypadkowo i jestem zadowolona. Nie szarżuje z lekami, wydaje się być dokładna i kompetentna. Jest miła .Polecam. P.M

wspaniała fachowiec ,nie odmówi porady nawet nie zapisanym na wizytę.Duże wieloletnie doświadczenie,bieżące doszkalanie się.

wspaniała fachowiec ,nie odmówi porady nawet nie zapisanym na
wizytę.Duże wieloletnie doświadczenie,bieżące doszkalanie się.

Leczę się u Pani doktor około 9 lat, jestem po 2-uch zawałach, uważam, że jest to bardzo dobry lekarz, jest bardzo uprzejma i miła, wzbudziła u mnie bardzo duże zaufanie,poświęca mi zawsze odpowiednią ilość czasu, badając dokładnie stan mojego zdrowia. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami złośliwców i malkontentów. Polecam tego lekarza naprawdę chorym, a nie tym, którzy tylko myślą, że są chorzy ! Tadeusz K.

Tadeusz K.

Pani doktor jest nieuprzejma. Nie jest przygotowana do wizyty - z niechęcią zagląda do kartoteki. Nie wysłuchuje pacjenta, przerywa wypowiedzi. Fatalnie trafiłam. Nie polecam.

Niestety Pani doktór jest osoba zadufaną w sobie. Po 2 latach szybko zmieniłem lekarza. Zdecydowanie odradzam