dr Barbara Książkiewicz-Jóźwiak

Jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani Dr Książkiewicz, bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, przyjemna atmosfera w gabinecie, niewygórowane ceny jak na tak wysoki poziom usług. Zawsze można się dokładnie dowiedzieć, jaki będzie przebieg leczenia i jakie będą jego koszty. Polecam wszystkim!

Pani doktor to wyjątkowy profesjonalista. Mojego zęba skazano już na straty w innym miejscu, a pani doktor odbudowała go na nowo!! Wycięto mi chory fragment zęba, a na zdrowej części zrobiono koronę. Najważniejsze że nic nie bolało. Jestem bardzo zadowolony z efektów, a w innych gabinetach odmawiano mi leczenia tylko od razu chcieli wyrywać. W klinice jest wyjątkowa opieka. Bardzo miłe i kompetentne są tam asystentki. Bardzo polecam to miejsce!!

Na pierwszej wizycie u Pani doktor byłam na scalingu, efekty zabiegu były fantastyczne, dlatego umówiłam się na leczenie dwóch zębów i nie żałuję ! Pani Książkiewicz zaplombowała wszystkie ubytki w ciągu jednej wizyty. Zdecydowanie polecam

Bardzo miła wizyta. Pani dr Książkiewicz poświęciła mi bardzo dużo czasu! Wypełniła ubytek, z którym przyszedłem i na tej samej wizycie zrobiła szczegółowy przegląd zębów wraz z dużym zdjęciem i zaplanowała dalsze leczenie. Będę mógł to wszystko kompleksowo zrobić w klinice.

U pani doktor wykonywałem most z porcelany składający się trzech zębów. Nie spodziewałem się tak fajnego efektu. Całe to uzupełnienie nie różni się niczym od zębów prawdziwych.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024