lekarz Barbara Kulczycka

Laryngolog

2,2
1,8

Godny polecenia, zainteresowana pacjentem i jego chorobą, drobiazgowy wywiad, zrozumiałe wytłumaczenie przypadłości, wzięcie pod uwagę innych dolegliwości pacjenta i zaordynowanie odpowiednich leków , a przy tym miła i serdeczna atmosfera, co wpływa na wyeliminowanie stresu związanego z zaistniała sytuacją. Dziękuję i pozdrawiam.

Pani doktor była miła tylko na pierwszej wizycie, gdy wszystko szło po jej mysli. Gdy wróciłam na kolejną bo nie wyleczyła mojej choroby była już inna. Potraktowałą mnie w sposób arogancki i złośliwy jakby była nie omylna i przede wszystkim nie słuchała co sie do niej mówi....muszę isć do innego laryngologa który, mam nadzieję wkońcu mnie wyleczy.

Własnie wróciłam z wizyty z 5letnim dzieckiem. Gdy okazało sie, ze dziecko sie boi i panikuje zostałyśmy wyrzucone z gabinetu. Zero podejścia do dzieci!! Bez zadnego przygotowania dziecka na badanie, podeszła od razu do dziecka z metalowymi narzedziami, co wywołalo panikę. Nie wykonała badania ani nie postawiła diagnozy. Ani jednego miłego słowa do przerażonego dziecka!! Bardzo nie miła, nawet krzyczała do mnie i córki. Niestety skierowania nie oddała, powiedziała, ze jak chcę iść do kogoś innego to mam sobie wziąć następne skierowanie. Bo poświeciłą nam czas, zaznaczam, ze moze ze trzy min. Stanowczo Odradzam!! a juz na pewno nie powinna przyjmowac dzieci. Zapomniałam dodać, ze Pani doktor przyszła spóźniona do pracy.

Pani doktor podczas mojej wizyty była tak nieuprzejma, że wychodząc od niej byłam w szoku!!! Krzyczała do mnie, mówiła podniesionym głosem, poświęciła mi bardzo mało czasu, zresztą jak każdemu pacjentowi tego dnia, wszyscy wychodzili po 1 minucie. Nieuprzejma, niekompetentna, zbagatelizowała moje objawy, powiedziała że każdy dorosły człowiek podejmuje sam decyzje czy objawy są na tyle groźne - by podjąć leczenie, czy tak mówi lekarz??!!!??? Nigdy w życiu nie polecę tego lekarza, wstyd!!!!

Zdecydowanie nie polecam, za wizyte zaplacilam 75 zl i jeszcze musialam prosic zeby mnie przyjela, bo choc przyjmowala do 19.00 to o 18.30 juz wychodzila do domu.Po ataku astmy czy czegos zblizonego, przypisuje antybiotyk, ktory kompletnie nic nie daje.Pomoc przychodzi od internisty.Niekompetentna i malo przyjemna, nie polecam!!!!!! Wstyd Pani doktor