Filtruj terminy

dr n. med. Marcin Frączek

CDTMedicus
Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

W wrześniu 2020 roku doktor operował mnie zabieg FESS z konchoplastyką. Na TK zatok przed operacją brak wzmianki w opisie i obrazie o niedrożności przewodów nosowych dolnych (oprócz wytworzenia dziobu kostnego na przegrodzie). Problem był z sitowiem i zatokami czołowymi. Jednak lekarz wykonał ablację zdrowych małżowin. Po zabiegu nie doszedłem do siebie przez 9 miesięcy przewlekły nawał ropno krwistej wydzieliny i codzienne bóle głowy i obrzęki. Po tym czasie lekarz ...
Opinia dodana przez: Bartosz M

lekarz Baboo Ramdowar

Bema 6/114
59-300 Lubin

Jakaś to nawiedzona osoba pisała z tego co widać, o mentalności nadal "wszechobecnej" komuny. Służy służący, a nie lekarz. Lekarz bada, diagnozuje i leczy, a nie służy! Ten akurat lekarz nie ma pracy bo są pacjenci, lecz bo ciężko, długo, i widać że bardzo dobrze się uczył, jest dziś znakomitym fachowcem, z charakterem przyznam, ale wszechstronnym,o ogromnie szerokiej wiedzy medycznej, przekraczającej granice jego wybranej specjalizacji i potrafi naprawdę wiele dobra. ...

lekarz Barbara Sobieszek

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

dr Szymon Olejniczak

MCZ Lubin

Lubin

Z doktorem Szymonem widziałem się jedynie 2 razy: podczas zabiegu, i podczas wypisu ze szpitala. Podczas zabiegu usunięcia migdałków zapoznał mnie najpierw ze wszelkimi narzędziami jakich będzie używał oraz dokładnie objaśnił co tak właściwie będzie robił krok po kroku. Nie żałował znieczulenia i na każde jęknięcie sięgał po strzykawkę ze środkiem znieczulającym:) Zabieg przebiegł przy minimum bólu, wszystko goi się świetnie bez żadnych komplikacji.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Halina Orczykowska

Laryngolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Pani dr.Orczykowska godna polecenia,życzliwa,spokojna,profesjonalne podejście do pacjenta.Prawdzwy lekarz a nie pseudo lekarz.Zdiagnozowala mnie przy pierwszej wizycie a wcześniej bywałem u innych lekarzy którzy przepisywali leki które nie pomagały a szkodzily.Jestem bardzo wdzięczny za rozpoznanie mojej dolegliwości.Polecam Panią dr. bo jest tego godna.
Opinia dodana przez: Wdzięczny pacjent

dr n. med. Joanna Stapińska

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

BARDZO DOBRY LEKARZ. MA FAJNE PODEJŚCIE DO DZIECI. MÓJ SYNEK UWIELBIA PANIĄ DOKTOR. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA .PRZYSTĘPNIE TŁUMACZY PROBLEM ZDROWOTNY I JEGO LECZENIE . KOMPETENTNA, MIŁA ,ZAWSZE POMOCNA .WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! GORĄCO POLECAM.

lekarz Barbara Markowska-Fenc

Laryngolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Bardzo dobry lekarz, miła sympatyczna osoba, rzeczowo wyjaśniająca schorzenie, zawsze pomaga i skutecznie leczy.Polecam.

lekarz Barbara Kulczycka

Laryngolog

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Pani doktor była miła tylko na pierwszej wizycie, gdy wszystko szło po jej mysli. Gdy wróciłam na kolejną bo nie wyleczyła mojej choroby była już inna. Potraktowałą mnie w sposób arogancki i złośliwy jakby była nie omylna i przede wszystkim nie słuchała co sie do niej mówi....muszę isć do innego laryngologa który, mam nadzieję wkońcu mnie wyleczy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Kamila Wiatr-Pałyga

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

lekarz Włodzimierz Kaczkowski

Lotników 15
59-300 Lubin

Lekarz na 6, gorąco polecam. Kompetentny, cudowne podejście do dziecka, kompleksowo wyjaśniony problem choroby, sposób leczenia i zapobieganie nawrotom choroby. Lekarz tak miły i kompetentny że aż prawie jak serialowy.

Laryngolodzy w Lubinie