Laryngolog Lubin

Wiertników 15
59-300 Lubin

serdecznie polecam, bardzo miła pani Doktor,wzbudza zaufanie, bardzo duża wiedza laryngologiczna POLECAM!!

Lotników 15
59-300 Lubin

Lekarz na 6, gorąco polecam. Kompetentny, cudowne podejście do dziecka, kompleksowo wyjaśniony problem choroby, sposób leczenia i zapobieganie nawrotom choroby. Lekarz tak miły i kompetentny że aż prawie jak serialowy.

Laryngolog Lubin dr n. med. Marcin Frączek

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Konkretny laryngolog wzbudzający zaufanie i sympatyczny człowiek i lekarz. Pan Doktor sprawił, że mój strach przed badaniem i wszelkie wątpliwości znikły na pierwszej wizycie. Badanie nie było takie straszne a ja jestem przynajmniej pod dobrą opieką.

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Polecam Panią dr. Orczykowską pacjentom mającym problemy z uszami, ponieważ uzyskałam u Pani dr. profensjonalną pomoc i skuteczne leczenie w chorobie uszu.
Wanda

Wanda

Opinia dodana przez: Wanda

MCZ Lubin

Lubin

Z doktorem Szymonem widziałem się jedynie 2 razy: podczas zabiegu, i podczas wypisu ze szpitala. Podczas zabiegu usunięcia migdałków zapoznał mnie najpierw ze wszelkimi narzędziami jakich będzie używał oraz dokładnie objaśnił co tak właściwie będzie robił krok po kroku. Nie żałował znieczulenia i na każde jęknięcie sięgał po strzykawkę ze środkiem znieczulającym:) Zabieg przebiegł przy minimum bólu, wszystko goi się świetnie bez żadnych komplikacji.

Opinia dodana przez: Mateusz

MCZ
ESCULAP - Lubin
59-300 Lubin

Właśnie wyszłam ze szpitala p. Sobieszek dwa dni temu robiła mi przegrodę nosowa lekarz godny polecenia kompetentna konkretna sympatyczna, a co najważniesze życzliwa. Idąc do niej na wizytę nie koniecznie prywatną ma się wrażenie, że tylko jednego pacjenta przyjmuje w ciagu dnia wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam

Bema 6/114
59-300 Lubin

Jakaś to nawiedzona osoba pisała z tego co widać, o mentalności nadal "wszechobecnej" komuny. Służy służący, a nie lekarz. Lekarz bada, diagnozuje i leczy, a nie służy! Ten akurat lekarz nie ma pracy bo są pacjenci, lecz bo ciężko, długo, i widać że bardzo dobrze się uczył, jest dziś znakomitym fachowcem, z charakterem przyznam, ale wszechstronnym,o ogromnie szerokiej wiedzy medycznej, przekraczającej granice jego wybranej specjalizacji i potrafi naprawdę wiele dobra. Nie musi płaszczyć się przed żadnym pacjentem, który ma często własną teorię a zna się na medycynie tyle co na fizyce jądrowej i ma przekonanie, że jednak zna się najlepiej, a "sługa" zrobi jak sobie "obzdurał" pacjent. Konkretny facet z doktora, który naprawdę wielu, wielu osobą pomógł ze zdrowiem, ale i w życiu, bo się teraz poznaliśmy lepiej na gruncie pozamedycznym. Wstyd, że są tacy, którzy na niczym się nie znają a oceniają innych. Powinni trochę się spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie co wiedzą. Ja też miałem spięcie z doktorem, ale tak postąpiłem, czyli przemyślałem co powiedział i zrozumiałem. Miałem odwagę przeprosić za swoje zachowanie, bo gdyby nie on, to nadal byłbym chory. Zdałem sobie sprawę, że przez długi miesiące odwiedzałem różnych specjalistów, najczęściej prywatnie,wydałem mnóstwo pieniędzy na co, na uśmiechy i miłe słówka, ale odpłatnie oczywiście, a leczenie nie miało końca! Doktor Baboo zajął się mną, trochę potrząsną, sprowadził na ziemię nie filozofował, wytłumaczył mi istotę mojego schorzenia i możliwości leczenia, nie owijając w bawełnę ani nie przyrzekał nie wiadomo co, nie interesowało go co poprzedni "specjaliści" mi radzili itd., powiedział krótko, jeżeli chcę to mogę zawsze wrócić do tych poprzednich doktorów i nie zawracał mu głowy, albo zaufał i poddał się proponowanej kuracji - tu zaszło to wspięcie, o którym wspomniałem, ale dziś nie żałuję, bo byłem w błędzie miesiącami, dawałem się omamić przez, nie boję się słowa, "szarlatanów" i "naciągaczy", w sumie nie znających się zbytnio na tym co robią, ale o znakomitym PR-rze! Wolę początkową szorstkość doctora Baboo, który okazał się być świetnym lekarzem i człowiekiem, prawdopodobnie podchodzącym z rezerwą na początku przez właśnie takich pacjentów jak ta nawiedzona osoba, bez wiedzy fachowej, ale przekonana, że przyjdzie do "sługi" doktora, i powie jak u fryzjera jaką to fryzurę sobie życzy! Takich jest wielu, a przez nich, powstaje niepotrzebna bariera, bo czas lekarza jest cenny i nie zawsze ma ochotę wysłuchiwać farmazony, lecz chcę dość do sedna sprawy i robić co do niego faktycznie należy, to jest jego misja, a nie "służyć", co za beznadziejne pojęcie! Ja polecam doktora bez wahania, jest super, profesjonalista w swoim fachu w każdym calu, owszem z charakterem, a to że jest pewny swego jest jego zaletą i nie przynosi ujmy, lecz z czasem budzi prawdziwe zaufanie i więź lekarz-pacjent i vice versa.

zoz lubin
lubin bema 6
Lubin

BARDZO DOBRY LEKARZ. MA FAJNE PODEJŚCIE DO DZIECI. MÓJ SYNEK UWIELBIA PANIĄ DOKTOR. ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA .PRZYSTĘPNIE TŁUMACZY PROBLEM ZDROWOTNY I JEGO LECZENIE . KOMPETENTNA, MIŁA ,ZAWSZE POMOCNA .WIĘCEJ TAKICH LEKARZY! GORĄCO POLECAM.

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "SALUS"
Polna 19
59-300 Lubin

Pani doktor prawie mnie zabiła zapisując mi sterydy do inhalacji, które podaje się dożylnie i domięśniowo. Poza tym dostałam antybiotyki na rzekomą silną infekcję, a białko CRP i OB wyszło w normie... Pani doktor zdiagnozowała też refluks( bo mam zaczerwieniony przełyk), chociaż wspomniałam, że gastroskopia nic takiego nie wykazała. Pomijam, że za wszystkie leki i wizytę zapłaciłam 300zł, czyli za złą diagnozę i jeszcze gorsze leczenie. Dwóch innych lekarzy z przychodni "Medicus" chwyciło się za głowę jak zobaczyło co mi ta pani zapisała. Stanowczo odradzam wizytę u tego lekarza.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Własnie wróciłam z wizyty z 5letnim dzieckiem. Gdy okazało sie, ze dziecko sie boi i panikuje zostałyśmy wyrzucone z gabinetu. Zero podejścia do dzieci!! Bez zadnego przygotowania dziecka na badanie, podeszła od razu do dziecka z metalowymi narzedziami, co wywołalo panikę. Nie wykonała badania ani nie postawiła diagnozy. Ani jednego miłego słowa do przerażonego dziecka!! Bardzo nie miła, nawet krzyczała do mnie i córki. Niestety skierowania nie oddała, powiedziała, ze jak chcę iść do kogoś innego to mam sobie wziąć następne skierowanie. Bo poświeciłą nam czas, zaznaczam, ze moze ze trzy min. Stanowczo Odradzam!! a juz na pewno nie powinna przyjmowac dzieci. Zapomniałam dodać, ze Pani doktor przyszła spóźniona do pracy.

Laryngolodzy w mieście Lubin