lekarz Halina Orczykowska

Laryngolog

Pani dr.Orczykowska godna polecenia,życzliwa,spokojna,profesjonalne podejście do pacjenta.Prawdzwy lekarz a nie pseudo lekarz.Zdiagnozowala mnie przy pierwszej wizycie a wcześniej bywałem u innych lekarzy którzy przepisywali leki które nie pomagały a szkodzily.Jestem bardzo wdzięczny za rozpoznanie mojej dolegliwości.Polecam Panią dr. bo jest tego godna.

Polecam Panią dr. Orczykowską pacjentom mającym problemy z uszami, ponieważ uzyskałam u Pani dr. profensjonalną pomoc i skuteczne leczenie w chorobie uszu. Wanda

Wanda

Polecam, jestem pod opieka pani doktor i sobie chwale, wyleczyła wysłuchala i wydawała sie bardzo zaangazowana

Przemiła osoba nie trafiłam jeszcze na tak sympatycznego lekarza. Diagnoza doktor Orczykowskiej była trafna leki przepisane szybko zwalczyły chorobę.

Wspaniała lekarka......wyleczyła moje dziecko które miało problemy z uchem.Jeździłam do Poznania i Wrocławia...tam niestety nikt mi nie pomógł.Polecam goraco tę lekarkę,

Swietny lekarz, jako jedyny z Lubina pomogl mi z moim uchem, POLECAM!

Swietny lekarz, jako jedyny z Lubina pomogl mi z moim uchem, POLECAM!