dr Szymon Olejniczak

Laryngolog

Cudowny lekarz z powołania naprawdę polecam. Super podejście do pacjenta uczciwy lekarz .

Cudowny lekarz z powołania naprawdę polecam.
Super podejście do pacjenta uczciwy lekarz .

Miałam ciężki przypadek zapalenia zatok (dopadła mnie zatoka klinowa) Pan doktor przeprowadził zabieg w Zgorzeleckim szpitalu, problem już nie powrócił. Polecam w 100 %

Wspaniały lekarz, każdy pacjent ważny ,lekarz z powołania,aby nie popadł w rutynę zawodową ,bo naprawdę byłoby szkoda.

Lekarz godny polecenia, kompetentny i mający czas dla pacjenta. W styczniu usuwał mi przerośnięte migdałki, zabieg przebiegł szybko i sprawnie, wszystko bez komplikacji. Polecam doktora Szymona!

Trudno ocenić kompetencje dra Szymona Olejniczaka, ponieważ cały czas przeznaczony na wizytę podczas dyżuru w szpitalu poświęcił na tłumaczenie, dlaczego nie usunie tamponady z nosa. pacjentka

Fantastyczny lekarz :) Mój 2,5 letni synek był bardzo zadowolony i nie płakał mimo, że miał wręcz traumatyczne doświadczenia z wcześniejszą Panią laryngolog. Doskonały kontakt z dziećmi! Bardzo kompetentny, wszystko logicznie tłumaczy. Jestem zachwycona. Na pewno w razie potrzeby ponownie się do Niego udam! Polecam!

Fantastyczny lekarz :) Mój 2,5 letni synek był bardzo zadowolony i nie
płakał mimo, że miał wręcz traumatyczne doświadczenia z wcześniejszą Panią
laryngolog. Doskonały kontakt z dziećmi! Bardzo kompetentny, wszystko
logicznie tłumaczy. Jestem zachwycona. Na pewno w razie potrzeby ponownie
się do Niego udam! Polecam!

Bardzo dobry lekarz! Ma właściwe podejście do pacjenta, uprzejmy i kompetentny. Usuwał mi migdałki. Zabieg wykonał profesjonalnie.

Bardzo miły, a przede wszystkim profesjonalny lekarz, zdecydowanie godny polecenia:)

Super doktor! Bardzo miły, zawsze ma czas. Z przyjemnością się do Niego idzie. Świetny fachowiec! POLECAM!!!

Pan Olejniczak usunął mi ropień okołomigdałkowy. Zabig wykonał bardzo szybko, nie "torturując" przy tym pacjęta. Uważam, że pan Olejniczak nie minął się z powołaniem i wróżę mu wielką karierę:)