lekarz Barbara Laskowska

Pediatra

Wspaniały lekarz, dużo czasu poświęca dziecku i rodzicom. Nie oszczędza na pacjentach jeżeli jest potrzeba kieruje dziecko na badania. Najlepszy lekarz i człowiek jakiego miałam okazję poznać i moje dziecko jest pacjentem.

BARDZO DOBRY LEKARZ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODŁAM Z MOIM MAŁYM JEŻDZIŁAM 4 LATA PO SZPITALACH I NIE WIEDZIELI CO MU JEST A PANI DOKTOR NA 1 WIZYCIE PO POWIEDZENIU OBJAWÓW POWIEDZIAŁA CO ZA CHOROBA JEST NAPRAWDĘ DOBRA

Bardzo uprzejma,poswieca duzo czasu na poznanie pacjenta,dokladnie czyta historie choroby,zanim zbada dziecko przeprowadza wywiad z rodzicami.wszystko dokladnie tlumaczy,zapisuje.polecam!

bardzo dobry ,doświadczony lekarz bardzo polecam wizyta publiczna nie różni się od wizyty prywatnej

bardzo dobry ,doświadczony lekarz bardzo polecam
wizyta publiczna nie różni się od wizyty prywatnej

Polecam bardzo dobry pediatra, zajmuje się dzieckiem tak jak potrzeba i nie szpikuje antybiotykami jak nie ma takiej konieczności

Wciąż poszukujesz "Pediatra Zamość"?

ulica Al. Jana Pawła II 21

Zamoyskiego 7/34