lekarz Barbara Łukasiewicz-Świerczyńska

Alergolog

Super pani doktor! Nie jest jej ciężko wyjść na korytarz i przeprosić pacjentów, że długo czekali, ponieważ musiała zrobić przyjęcie na oddział do szpitala.Zazwyczaj tak uprzejmych lekarzy spotyka się tylko w gabinetach prywatnych, a pani doktor jest tak uprzejma przyjmując w Ośrodku Zdrowia. Polecam !!!

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Przeprowadziła kompletny wywiad od czasów wczesnego dzieciństwa, po historie chorób moich jak i przodków. W ciągu jednej wizyty dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. Przepisała bardzo dobre lekarstwa, po którym "objawy niemożliwe do eliminacji" całkowicie zniknęły. Pani doktor nie ma problemu ze skierowaniami do innych specjalistów jak i na badania. Podczas każdej wizyty odczuwa się zainteresowanie i szczerą chęć rozwiązania problemu.

Świetny lekarz. W 2 tygodnie pani doktor wyleczyła mnie z własciwie wszystkich objawów alergii, które wcześniejsi lekarze uważali za "niemożliwe do wyeliminowania"

OD DZIECKA CHORUJĘ NA ASTMĘ OSKRZELOWA MAJĄC 33 LATA NIE POTRAFIŁAM IŚĆ SCHODAMI DO GÓRY.BYŁAM W WIELU PRZYCHODNIACH W KTÓRYCH NIC MI NIE POMOGLI. DOPIERO W PRZYCHODNI PANI DOKTOR ŚWIERCZYŃSKA TAK DOBIERAŁA MI LEKI ZE DZIŚ MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAC.WCZEŚNIE PRZEZ PRAWIE 30 LAT BARDZO SIĘ MĘCZYŁAM TERAZ MAM 45 LAT I WIEM ŻE ŻYJE. ZA TO DZIEKUJĘ PANI DOKTOR JOANNA KUŚ

pani doktór wyleczyła u mnie astmę ,z którą męczyłam się kilka lat inni lekarze nie byli w stanie mnie wyleczyć.W stosunku do pacjentów bardzo miła i ciepła szczególnie dla osób starszych.Oby wszyscy lekarze byli tak kompetentni i serdeczni dla pacjentów .Mogę z czystym sumieniem polecić.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Bielsko-Biała"?

Grzegorz Anczakowski

Alergolog dziecięcy
Prywatny Gabinet Pediatryczny
ul. Wczasowa 22, 43-300 Bielsko-Biała
43-300 Bielsko-Biała
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologczno- Pulmonologiczny TRIMED
Karpacka 24 lokal B 4 (1 piętro)
43-300 Bielsko-Biała
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej Oddział Pulmonologiczno-Alergologiczny
Bystra, ul. Fałata 2
43-360 Bystra
NZOZ "LAR-MED"
os. Młodych 1
34-300 Żywiec
Specjalistyczny Gabinet Lekarski Alergologiczno - Pulmonologiczny Dr n. med. Małgorzata Wróbel - Rajzer
ul. Karpacka 24 lokal 4b

Blokowa 40