lekarz Barbara Moręgiel-Naprawa

Psychiatra

Lekarz pełniła funkcję ordynatora w Szpitalu Zdroje, kiedy ją poznałam. Trudno jest wystawić opinię ponieważ już to co jest przyjęte prawnie wzbudziło mój opór. Wyraziłam zgodę na leczenie, ale wcale nie uważałam, że tamto miejsce było odpowiednim do udzielenia mi pomocy. Po prostu nie chciałam, żeby zrobił to za mnie sąd. Na poznanie rozpoznania które mi wpisano czekałam dwa tygodnie. Dostawałam, porównując do innych pacjentów, dużo testów. Do tłumaczeń "ma pani problemy z adaptacją" czy "taka pani natura" zwyczajnie nie potrafię się odnieść. Dla mnie to było niezrozumiałe. W szpitalu ...

Lekarz pełniła funkcję ordynatora w Szpitalu Zdroje, kiedy ją poznałam.

W szpitalu spędziłam ok. 50 dni i stwierdziłam, że pójdę do tego lekarza też prywatnie, bo chociaż widziałam, jak się zachowuje w różnych sytuacjach.

Przez telefon odpowiadała mi na SMSy. Jak zadałam pytanie, raz sprawdziła w książce, żeby udzielić odpowiedź.

Trochę liczyłam, że prywatnie postara się spojrzeć na mnie z innej strony.

Z tego co wiem, już nie pracuje w tamtym szpitalu.

W moim odbiorze, gdybym trafiła do tego lekarza prywatnie, nie otrzymałabym takiej samej diagnozy, chociaż to co mam na wypisie raczej nie powinno być uzależnione od miejsca.

Opinia jest subiektywna i napisana przez osobę, która wielu rzeczy w psychiatrii nie rozumie.

Bardzo kompetenty lekarz. Troskliwy i opiekunczy. Jednak w szpiatalu nie mogl mi poswiecic odpowiednio duzo czasu