lekarz Barbara Pulcer

Nefrolog dziecięcy

Ja także mogę śmiało napisać, że dr Pulcer uratowała życie mojej 2 letniej córce i zaoszczedzila mi załamania nerwowego. Długo by opisywać jakich błędów dopuscili sie koledzy po fachu , a dr Pulcer jako jedyna wybiła sie i swoją dobrocią, spokojem, a przede wszystkim doświadczeniem i zaleceniami odmieniła nasze zycie i caly bieg koszmarnych zdarzeń i niekonczącej sie hospitalizacji. Będę Pani dr dozgonnie wdzieczna i pozostanę przy niej zawsze. A każdemu kto bedzie potrzebowal nefrologa polecę dr z czystym sumieniem.

Bardzo dobry specjalista.Uratowala mojemu synowi zycie.Zawsze mila uprzejma 100%wytlumaczenia choroby.Takich lekarzy powinno byc wiecej.Polecam wszystkim jezeli nefrolog to ino dr.Pulcer

Serdeczna, kompetentna, nigdy nie odmawia pomocy ani konsultacji telefonicznej , lekarz z powołania i człowiek "dusza".

Świetny, kompetentny, serdeczny lekarz. Kompleksowo podchodzi do problemów pacjenta, szybko działa, dokładnie wyjaśnia na czym polega choroba, jak przebiega leczenie.

Pani Doktor jest nie tylko dobrym specjalistą,ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem.Żaden lekarz nie otoczył nas do tej pory taką opieką jak Doktor Pulcer.Ufam jest bezgranicznie,ponieważ zawsze kiedy potrzebuje porady jest i nigdy nie odmówiła pomocy.Dziękujemy!