dr Barbara Sobala-Szczygieł

Choroby zakaźne

Jestem mile zaskoczona fachowością i uprzejmością Pani doktor, podejście do pacjenta bardzo dobre.Pacjent jest podmiotem a nie przedmiotem. Lekarz godny polecenia

Pani Dr jest osobą bardzo empatyczną, nie wiem jak to robi ale zawsze ma czas dla pacjenta ( a chorych ma bardzo dużo), zawsze uśmiechnięta (chociaż ostatnio trochę mniej). Potrafi uspokoić, namawia na cierpliwe czekanie na efekt leczenia. Dzieki temu dzisiaj jestem zdrowa. polecam

Bardzo dziękuję Pani Doktor za pomoc udzieloną mojej mamie. Marskość wątroby, wodobrzusze, żylaki przełyku i wirus B. Pani Doktor dwoiła się i troiła aby wymyślić sposób jak pomóc Mamie. Dzisiaj Mama jest w domu i opiekuje się wnuczką. Bardzo dziekuję

Jestem bardzo wdzięczna. Właśnie odebrałam wyniki ujemne HCV. Trudna leczenia, długie. Dzięki ogromnemu wsparciu, kompetencji i doświadczeniu Pani Doktor przeszłam przez całą kurację. Bardzo dziekuję

Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz. Można zapytać o wszystko i uzyskać wyczerpujące informacje.Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Choroby zakaźne Bytom"?

prywatny
41-800 Zabrze