Barbara Wyszomirska

Ortodonta, Stomatolog

Przed leczeniem podawana jest inna cena niż w jego trakcie, w czasie wizyty ortodonta nie pyta, czy może coś zrobić tylko robi a po wizycie dostaje się informacje, że wykonano dodatkowo płatną usługę ! Nie polecam!

Jestem pacjentką Dr Wyszomirskiej od kilku miesięcy. Bardzo doświadczona i kompetentna osoba. Trafnie zdiagnozowała moją wadę. Bardzo polecam.

Super specjalista, szczególnie w trudnych przypadkach niezastąpiona! Doświadczenie i nieprawdopodobna cierpliwość. Zawsze na czas, bez opóźnień i z takim spokojem, że na fotelu można się zrelaksować.

Pani Dr. Wyszomirska to specjalista z prawdziwego zdarzenia i cudowny człowiek. Jej wieloletnie doświadczenie, cierpliwość i fachowość są ogromne, leczyła kiedyś mnie a dziś "prostuje" zęby mojego syna. Nikomu innemu nie zaufałabym aż tak ;-) Pomimo, że aparat założyliśmy mu dopiero trzy miesiące temu to już dziś wiem, że będzie pięknie. Z Ortofanu przenieśliśmy się do Smile Design Clinic, bo na Jagielońskiej remont ale żaden to problem. Super miła obsługa w recepcji (pozdrawiam Pani Sylwio :-) ). Absolutnie polecam tego specjalistę!

STRACONE pieniadze i lata! Pani Wyszomirska nawet jak ma watpliwosci nie odsyła na konsultacje - w koncu pacjent podpisuje, ze wszystko moze mu sie zdazyc. Mozliwe, ze jest juz za stara, ale placic kaze jak za zboze. Spotkalam sie z ogromna bezczelnoscia z jej strony - przyznala sie ze nie obchodza ja powiklania, choc wiedziala, ze takie musza nastapic. Zero pokory!

Bardzo nieprzyjemna, niemiła w obyciu i mało profesjonalna. Za taką cenę jaką sobie liczy nie warto do niej przychodzić. Odradzam.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Kiedyś u p. dr leczyłam się ja, teraz leczy się tam moja córka. Przed badaniem przeprowadzany jest szczegółowy wywiad medyczny, klinika w zachodnim stylu, wszyscy bardzo mili i kompetentni. Bardzo polecam!

Szczerze nie polecam dr Wyszomirskiej. Polecila mi ja inna, rowniez polecona pani dr, ktora akurat nie mogla zajac sie moim przypadkiem. Pani dr zalecila usuniecie dwoch zebow po jednej stronie. Przez pol roku nosilam aparat ktory rozsunal zeby, ale pojawily sie problemy z żuchwą. Mimo zgloszonych przeze mnie problemów, dr Wyszomirska założyła stały aparat (wart 1800 zł) i zapowiedziała powrót do problemu za tydzien lub dwa. Po tygodniu oznajmila, ze w przypadku mojej dolegliwosci takie leczenie nie moze byc przeprowadzone i zaproponowala kolejne ingerencje i wyrywanie kolejnych, trzech tym razem zebow. Pieniadze wyrzucone w bloto, okropna meczarnia przy kilku konsultacjach i negatywnych opiniach innych lekarzy, i ostatecznie zdjety aparat. Absolutny brak kompetencji - jej zadaniem powinno byc zapytanie mnie czy nie mam dolegliwosci z żuchwą ( które mialam od dawna, nieznaczace w porownaniu z tym co dzialo sie przy zalozeniu aparatu, i z checia bym o tym powiedziala, gdyby tylko mnie zapytano, czy dano do zrozumienia ze jest to istotne) PRZED usunieciem zebow i zalozeniem kosztownego aparatu. NIGDY WIECEJ.

Zdecydowanie nie polecam pani wyszomirskiej. Niemiła, nie można się od niej nic nowego dowiedzieć o leczeniu a na dodatek po zdjęciu aparatu wynik niezadowalające. Po 6 latach od zdjęcia aparatu i dwuletniego leczenia u niej poszłam na konsultacje do innej kliniki. Tam się dowiedziałam ze zmoje żeby są zle ustawione a po dwuletnim leczeniu u pani wyszomirskiej mam jakieś zmiany w kosciach poniżej zębów. To jest wszystko wynik złego leczenia ortodontycznego przez panią wyszomirska.Strata czasu i pieniędzy!!!! Trzymajcie się od niej z daleka bo naprawdę nie warto. I tak nie będziecie zadowoleni z leczenia a tylko stracicie ponad dwa lata. Mnie aż się płakać chce ze wybrałam wyszomirska. Teraz nie miałabym takich problemów z zębami i dodatkowych kosztów za założenie ponownie aparatu. Z całego serca wszystkim odradzam.

Absolutnie nie polecam Pani Doktor. Plan leczenia jest jej prywatną własnością,pacjent nie wie co go tak naprawdę czeka. Pani doktor nie chce niczego wyjaśniać, nie podchodzi do procesu leczenia kompleksowo. Jest zadufana w sobie i nie bierze odpowiedzialności za pacjenta.Jeśli jej leczenie nie przynosi zamierzonego skutku, po prostu rezygnuje z dalszego leczenia. Wie, że jest nietykalna.