dr hab. n. med. Bartłomiej Kordasiewicz

Ortopeda

Znakomity chirurg. Pomimo mojego wieku /w chwili operacji miałem 77 lat/ dokonał rekonstrukcji mojego prawego barku po bardzo poważnym urazie. Wróciłem do pełnej sprawności i do gry w tenisa z mistrzostwem Polski włącznie /w grupie +80/. Dziękuję

Dziękuję z całego serca za rzetelnie wykonana operację barku, za doskonałą opiekę, wyrozumiałość i pomoc. Lekarz godny polecenia. Stefania z Rybnika

Swietny lekarz i bardzo mily czlowiek.W 2006 r. Doktor przeprowadzil operacje mojego lewego kolana w szpitalu im.Prof.Adama Grucy w Otwocku.Mialem sie zglosic po paru mc do kontroli ale jako 23letni chlopak uznalem ze nie ma takiej potrzeby :) A szkoda bo powinienem wtedy isc i podziekowac za wszystko. Ogolnie mowiac z kolanem wszystko w porzadku od czasu opoeracji a ja zapomnialem ze cos mi w nim dolegalo. Postawiona przed badaniem rezonansem magnetycznym diagnoza okazala sie w 100%trafiona a operacja udana.Dziekuje Doktorze. Ocena 20/10.

NIE polecam. Nie wiem skąd takie pozytywne opienie. Jezeli macie naprawdę problem idzcie do innego ortopedy. Po dwóch wizytach p. dr dalej kazał czekać. Cierpiałem niesamowity ból. Na drugiej wizycie nie chciał nawet mnie obejrzeć. WIzyty po 200zł. Pieniądze i czas wyrzucone w błoto. Odpowiedz p. doktora taka choroba, musi boleć i trzeba czekać. Jakbym sie posłuchał prawdopodobnie już by mnie nie było. Miałem zakażenie bakterią - miesiąc czasu męczarni. Kolejny ortopeda dwa dni później natychmiast skierował mnie na oddział. Kojejnego dnia miałem już operacje. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

lekarz jakich malo mily sympatyczny i z ogromnym zasobem wiedzy super podejscie do pacjeta operowal mi dwa razy bark w szpitalu w Otwocku i po operacji zapomnialam co to jest bol barku za co jestem mu ogromnie wdzieczna

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)