lekarz Bartłomiej Kozdój

Najgorsze co mnie spotkało to ten Chirurg. Odmówił mi przyjęcia na oddzial z zapaleniem wyrostka. W innym szpitalu szybka diagnozja i decyzja. U tego Pana czekalam 14 godzin naczczo po czym odeslal mnie do gastroenterologa od którego mialam skierowanie właśnie do spzitala. Aby uniknąć odpowiedzialności nie wystawił zaświadczenia o które prosilam wielokrotnie czy zgadza sie byc odpowiedzialny za moje zdrowie jak pęknie wyrostek. Doktor zawolal kierownika szpitala, który straszyl mnie policja i jesli mam jakies zazalenia mam poczekac kolejne 6h na dyrektora szpitala. Zaznaczam, ze zwijalam sie z bólu

Pragnę serdecznie podziękować panu doktorowi Bartłomiej kozdój za to że w dniu czwartym października 2018 roku przyjął mnie w stanie krytycznym na oddział chirurgii naczyniowej Bródnowskiego szpitala w Warszawie ul kondratowicza 8 i w dniu 5 października 2018 roku wykonał operację ratując mi życie za co jestem serdecznie wdzięczny i polecam pana doktora wszystkim potrzebującym pomocy natychmiastowej Jestem bardzo szczęśliwy i jeszcze raz serdecznie dziękuję Z poważaniem pacjent Jan m

Dobry chirurg naczyniowy, doskonały kontakt z pacjentem, przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnione w prosty i zrozumiały dla laika sposób. Po operacji pełna opieka.

Leczy moją Mamę chromanie przestankowe,kompetentny,odpowiedzialny i obowiązkowy. Przed operacją wszystko dokładnie wytłumaczył i wyjaśnił rozwiał wszelkie obawy. Pełen profesjonalizm.

Lekarz młody, ale bardzo sumienny i dokładny,pełen zaangażowania w to co robi. Miałam nawrotową niedrożność tętnicy udowej powierzchniowej, dzięki jego determinacji, jestem już po operacji (pomost udowo-podkolanowy) wracam do zdrowia i cieszę się z chodzenia. WIELKIE DZIĘKUJE PANIE DOKTORZE

Lekarz młody, ale bardzo sumienny i dokładny,pełen zaangażowania w to co robi.

leczył nogi - zniszczył rękę . Teraz odsyłają " od Annasza do Kajfasza" . nigdzie - żaden lekarz nie chce pomóc....jednego czego chcą_ kasy......