lekarz Bartłomiej Mazurek

2,5

Nigdy do tego lekarza. Przy zapisie na Gastroskopię pytajcie o nazwisko lekarza. Szok. Lekceważącą rozmowa, całkowity brak empatii. Odmowa wykonania badania. Mówiąc :" Po co? -Ja i tak wiem że pani nie ma raka". No właśnie- nie chcę doprowadzić do raka. Mam stan zapalny. Biorę leki. Na poprzedniej Gastroskopii lekarz kazał sprawdzić za 2 lata. Mam skierowanie na NFZ. Porada dr. Mazurka: niech pani idzie do dobrego gastrologa do dr. A. Gugulskiego. ( w rejestracji okazało się że ten pan dr. przyjmuję tylko prywatnie za 260zł. ) Ten lekarz nie ...

Ten lekarz nie chcę wykonywać swojego zawodu. Męczą jego ludzie ze swoimi chorobami. Zmarnowane skierowanie, czas oczekiwania na badanie. Ale nawet cieszę się że mnie nie badał. Bo badaniu takiego lekarza nie możno zaufać. Szkoda że wcześniej nie czytałam opinie o tym lekarze na "znanylekarz.pl"

Znakomity chirurg. Stosunek do pacjenta - daj Boże każdemu lekarzowi taki jaki ma dr. Mazurek. Szybka i jednoznaczna diagnoza. I już następnego dnia po wizycie było dużo lepiej. Polecam wszystkim tego lekarza jak i innych lekarzy w Piaseczyńskim szpitalu. Top już europejska klasa.