Beata Dryńkowska-Kucharska

Jeśli wybieracie się do p.Beaty to lepiej od razu zrezygnujcie. nie umie robic zębów, mi już chyba z 5 spiepszyła. głowa mała co ona wyprawia. chodziłem, ufałem a tu się okazało ze pani nie umie robić ząbków. teraz tylko kanałowe leczenia tych zebow mnie ratują. Jak ktoś nie umie czegos robić, to niech lepiej się za to nie zabiera!! Owszem miła to pani Beata jest nie powiem ze nie, bo ma podejście

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Polecam, wspaniały stomatolog, pracuje solidnie bez pośpiechu, podejście indywidualne do każdego pacjenta, taki lekarz to skarb

Bardzo sympatyczna pani, profesjonalny lekarz, leczymy się u niej od wielu lat. Polecam!!!

Super sympatyczna osoba.Zawsze znajdzie czas dla każdego.Gorąco polecam. Piotr M

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kutno"?

Anna Misztal

Przychodnia