Stomatolog Kutno

Narutowicza 36A/1
99-300 Kutno

Kompetencja, uprzejmość, spokój i podejście do pacjenta wszystko na 5+. Pani Maja dokładnie tłumaczy i służy radą. Polecam, szczególnie dla bojących się panów ;)

Opinia dodana przez: Kasia

Przychodnia
Sowińskiego 27
99-300 Kutno

Zdecydowanie polecam panią doktor, leczę zęby u niej od kilku dobrych lat. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wydaje się, że jej gabinet jest dość nowocześnie wyposażony.
Jeżeli chodzi o ceny to zamiast narzekać proszę sprawdzić ceny u stomatologów z Łodzi czy Warszawy, poza tym za jakość się płaci i nie żałuję żadnej wydanej w gabinecie pani doktor Misztal złotówki.
Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie ...

Dodam jeszcze, że na żadnej wizycie się nie nudziłem ponieważ pani doktor prowadzi bardzo ciekawe rozmowy ze swoją asystentką :)

Opinia dodana przez: pacjent

B-Dent

99-300 Kutno

Z czystym sumieniem polecam Panią stomatolog! Dość dawno nie siedziałam na fotelu dentystycznym, ponieważ panicznie boję się dentystów, Pani doktor jednak to zmieniła :) Super! Jest delikatna, wszystko szczegółowo tłumaczy i potrafi sprawić że pacjent czuje się komfortowo. Wczoraj byłam pierwszy raz, ale zamierzam cały czas chodzić do Pani Kucharskiej :) Polecam wszystkim takim samym "tchórzom" jakim jestem ja ;)

Tarnowskiego 40/62
99-300 Kutno

Pani doktor jest bardzo miła i "delikatnie"podchodzi do pacjenta.Nigdy nie odmawia pomocy.Delikatnie usuwa zęby.Polecam

Opinia dodana przez: Aleksandra

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

Pełna rekomendacja dla Pana doktora, wyprowadził moje zęby z niezłej "próchnicowej zapasci". Wiem, że obecnie jestem w dobrych stomatologicznych rękach.
Fachowe, profesjonalne podejście do pacjenta. Przy każdym zębie omówienie problemu i pełna informacja na temat przebiegu leczenia. Dodatkowo, wiem, że w razie nagłego przypadku, mogę zadzwonić i w miarę możliwości Pan doktor, przyjmie mnie bez zwłoki. To niezwykły komfort i poczucie bezpieczeństwa.
& last but not least - Pan doktor ...

& last but not least - Pan doktor to niesamowicie sympatyczny człowiek :), dzięki czemu wizyty sa prawdziwa przyjemnością.

Jedna uwaga, dla chcących skorzystać z pomocy Pana Dariusza. Trzeba się wcześniej umówić telefonicznie, to warunek konieczny.

Wdzięczna pacjentka :)

Zamenhofa 9 lok. 20
99-300 Kutno

Polecam. Usługi drogie to fakt ale profesjonalne i na długo pozostawiają spokój u pacjenta. Mam ogromne problemy z zębami- pan doktor zawsze znajdzie wyjście.

Profilaktyka
kutno
99-300 Kutno

Pani doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, idealnie wyleczyła mi jedynkę. Nawet nie widać, że ząb był robiony:) ponadto wyleczyła mi wszystkie zęby i długi czas mam już spokój. Jak się chce mieć lepsze plomby to trzeba dopłacić, co jest oczywiste, ale Pani doktor tylko proponuje, a nikogo nie zmusza, choć inni twierdzą że liczy się dla niej tylko kasa. Dla Pani doktor liczy się zdecydowanie dobro pacjenta:) POLECAM!!!

lek. dent. Maria Kruglak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Pracownia diagnostyczna
Kościuszki 52
99-300 Kutno

szybkie i bezbolesne leczenie zębów, bardzo miła pani doktor. elastyczne godziny przyjęć, polecam wszystkim

Władysława Jagiełły 2
99-300 Kutno

Pobieżny przegląd, niepodejmowanie trudniejszych przypadków. Na szczęście zdążyłem do innego stomatologa i nie straciłem 2 zębów

ulica Długosza 15
99-300 Kutno

Leczyłam się u niej parę lat a teraz okazuje się, że wszystkie plomby i leczenia kanałowe, które mi porobiła są do wymiany. Czyli raz zapłaciłam jej a teraz muszę znowu chodzić do dentysty, wyrzucać wszystko co pozakładała i płacić za to jeszcze raz, znowu siedzieć u dentysty. MAŁO TEGO!!! Ze względu na to, że Gajewska nie potrafi założyć prawidłowo plomby (przy każdym wypełnieniu zostawiała masywne nawisy plomb, które są siedliskiem bakterii) co doprowadziło do zapalenia dziąseł, wysięku ropnego a nawet zapalenia i zaniku kości!!!!! Dobry dentysta???

Opinia dodana przez: Karolina

Stomatolodzy w mieście Kutno