lekarz Aneta Dźwinacka

Serdecznie polecam! Bardzo miła Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, przemiłe podejście do pacjenta! Ślicznie dziękuję!

Pani Doktor bardzo godna zaufania , cierpliwa i miła . Od 15 lat leczę się u niej . Wszystkie plomby pięknie mi zrobiła , nawet nie widać gdzie było robione . Dzięki niej przezwyciężyłam strach przed dentysta . Teraz chodze również z dziećmi , super podejście do dzieci . Otwierają chętnie buzie i nawet siedzą grzecznie . Bardzo polecam Dr Dźwinacka

Pani doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, idealnie wyleczyła mi jedynkę. Nawet nie widać, że ząb był robiony:) ponadto wyleczyła mi wszystkie zęby i długi czas mam już spokój. Jak się chce mieć lepsze plomby to trzeba dopłacić, co jest oczywiste, ale Pani doktor tylko proponuje, a nikogo nie zmusza, choć inni twierdzą że liczy się dla niej tylko kasa. Dla Pani doktor liczy się zdecydowanie dobro pacjenta:) POLECAM!!!

LUDZIE OMIJAJCIE TEGO STOMATOLOGA SZEROKIM ŁUKIEM. SZTUCZNA FAŁSZYWA I JAK NA RAZIE 2 Z 2 ZĘBÓW DO POPRAWKI. LECZYŁA TEŻ MOJEMU DZIECKU I GDY ZĄB ZAPUCHŁ NA DRUGI DZIEŃ PANI STWIERDZIŁA "ŻE NIC NIE PORADZI TRZEBA IŚĆ DO KOGO INNEGO BO DZISIAJ ZAKŁADA PORCELANĘ " SZKODA GADAĆ. DROGO I FUSZERA. SZCZERZE ODRADZAM

Super jest ta P.dr.Dźwinacka Jest uczciwa mila rewelacyjnie tłumaczy chorobę albo metodę leczenia

Super jest ta P.dr.Dźwinacka
Jest uczciwa mila rewelacyjnie tłumaczy chorobę albo metodę leczenia

jestem bardzo zadowolona z leczenia u P.dr.Dźwinackiej

jestem bardzo zadowolona z leczenia u P.dr.Dźwinackiej

Pani doktor jest bardzo sztuczna, uważa pewnie, że jest fajna a tymczasem makabra!!! jeśli chodzi o koszt wizyty- droga, a ponad to do leczenia wg niej miałam ponad połowę zębów, podczas gdy poszłam do innego lekarza i okazało się,że prawie wszystkie są zdrowe, a do leczenia tylko z 2:) o co więc chodzi- kasa, kasa, kasa!!!:)

przesympatyczna, delikatna, kompetentna, uczciwa zawodowo.

przesympatyczna, delikatna, kompetentna, uczciwa zawodowo.

fatalna.na własne oczy widziałem jak korona ceramiczna lądowała podczas zakałdania na ziemi po czym spowrotrem jak gdyby nigdy nic była ładowana do ust pacjenta .Korona ceramiczna po upadku na posadzke nadaje sie do wywalenia .Pani stomatolog napewno to wie ale....generalnei nie miła i nie profesjonalna .