lekarz Aneta Dźwinacka

3,7
3,9
3,6
3,9

Pani Doktor bardzo godna zaufania , cierpliwa i miła . Od 15 lat leczę się u niej . Wszystkie plomby pięknie mi zrobiła , nawet nie widać gdzie było robione . Dzięki niej przezwyciężyłam strach przed dentysta . Teraz chodze również z dziećmi , super podejście do dzieci . Otwierają chętnie buzie i nawet siedzą grzecznie . Bardzo polecam Dr Dźwinacka

Pani doktor jest bardzo dobrym stomatologiem, idealnie wyleczyła mi jedynkę. Nawet nie widać, że ząb był robiony:) ponadto wyleczyła mi wszystkie zęby i długi czas mam już spokój. Jak się chce mieć lepsze plomby to trzeba dopłacić, co jest oczywiste, ale Pani doktor tylko proponuje, a nikogo nie zmusza, choć inni twierdzą że liczy się dla niej tylko kasa. Dla Pani doktor liczy się zdecydowanie dobro pacjenta:) POLECAM!!!

Super jest ta P.dr.Dźwinacka Jest uczciwa mila rewelacyjnie tłumaczy chorobę albo metodę leczenia

Super jest ta P.dr.Dźwinacka
Jest uczciwa mila rewelacyjnie tłumaczy chorobę albo metodę leczenia

jestem bardzo zadowolona z leczenia u P.dr.Dźwinackiej

jestem bardzo zadowolona z leczenia u P.dr.Dźwinackiej

Ja leczę zęby u Pani doktor Dźwinackiej już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z poziomu usług. Bywałam również u Pani Doktor w przychodni na ul. Krośniewickiej i muszę powiedzieć, że jej zachowanie i podejście do pacjenta jest takie samo jak w gabinecie prywatnym.

LUDZIE OMIJAJCIE TEGO STOMATOLOGA SZEROKIM ŁUKIEM. SZTUCZNA FAŁSZYWA I JAK NA RAZIE 2 Z 2 ZĘBÓW DO POPRAWKI. LECZYŁA TEŻ MOJEMU DZIECKU I GDY ZĄB ZAPUCHŁ NA DRUGI DZIEŃ PANI STWIERDZIŁA "ŻE NIC NIE PORADZI TRZEBA IŚĆ DO KOGO INNEGO BO DZISIAJ ZAKŁADA PORCELANĘ " SZKODA GADAĆ. DROGO I FUSZERA. SZCZERZE ODRADZAM

przesympatyczna, delikatna, kompetentna, uczciwa zawodowo.

przesympatyczna, delikatna, kompetentna, uczciwa zawodowo.

Bardzo przemily lekarz .Wyleczyla mi wszystkie zeby,a mowiac o koszcie w lodzi zaplacilabym na pewno 80 zl za plombe,wiec cena jest jak najbardziej przystepna.

Dobry i miły lekarz. Wyleczyłem sobie wszystkie zęby, żona teraz też zaczęła chodzić i jest bardzo zadowolona. Dwa minusy to terminy i ... koszt ale kto coś za coś.