lekarz Beata Gołdys-Celińska

Transfuzjolog, Internista

1,6
1,4

Bardzo skrupulatny, kompetentny lekarz. Pani doktor przyjmując mamę na oddział szpitalny przeprowadziła dogłębny wywiad medyczny, zaleciła leki, które przyniosły szybki efekt. Zleciła szereg potrzebnych badań pacjentce przewlekle, poważnie chorej. Okazała też serce, była troskliwa i zainteresowana stanem zdrowia pacjentki. Dziękuję

Od początku ofochana, że przyszedł jakiś pacjent. Ciągle przewracanie oczami i sapanie oraz narzekanie, że przyszłam o 22.30 a nie przed 22. Podczas badania osłuchała mnie pobieżnie i nawet nie zmierzyła temperatury, nie wiedziała co mi jest, a w karcie napisała że to grypa spowodowana nierozpoznanym wirusem, gdzie następnego dnia okazało się że to zapalenie płuc. Najśmieszniejsze jest to, że w karcie napisała „stan ogólny dobry” gdzie wyglądałam po prostu tragicznie. Odechciewa się leczyć jeśli ma się trafiać na takich lekarzy. Dno

Najgorsza wizyta u lekarza w moim życiu. Nie wiedziałam, że obecnie tacy lekarze jeszcze pracują. Nie dowiedziałam się niczego konkretnego. Na samym początku zostałam skrytykowana, że w ogóle przyszłam. Tacy lekarze nie powinni pracować z ludźmi. Wyczuwam u Pani Doktor kompetencje na policjanta lub detektywa.

Wszystkie opinie są prawdziwe - strach, że taki lekarz przyjmuje w szpitalu. Raczej za dyżury ma płacone, nie działa charytatywnie. Czy szpital może w końcu zainterweniować?

Niedouczona idi.... Narobiła takiego zamieszania swoją niekompetencją, że strach do niej iść. Chodzące nieszczęście

Opinia po wizycie: opryskliwa (mówiąc delikatnie), niegrzeczna, brak empatii i kompetencji, podważa wyniki badań i diagnoz innych lekarzy, bezczelnie sugeruje symulowanie choroby, zero kultury i szacunku wobec pacjenta, którego traktuje jak intruza, zkłócającego jej spokój. Człowiek po wizycie u niej czuje się gorzej niż przed! TO SKANDAL ŻE SZPITAL ZATRUDNIA KOGOŚ TAKIEGO!

Miałam nieprzyjemność Panią Doktor poznać. Sposób zachowania tej Pani oraz podejścia do chorego pozostawia wiele do życzenia, opryskliwość, nieuprzejmość świadczą o braku kultury natomiast podważanie kompetencji i diagnoz innych lekarzy tylko po to aby nie przyjąć kogoś na oddział i mieć spokój, co prowadzi do zagrożenia zdrowia i życia pacjenta to już skandal. Jestem w szoku że szpital z tak dobrą opinią zatrudnia takiego lekarza.

Zostałem podobnie potraktowany przez tego lekarza, choć na szczęście byłem u niej ze "zwykłym" przeziębieniem. Cytuję wypowiedź "ja jestem bardziej chora, na antybiotykach i do pracy chodzę". Kompletny brak empatii i deficyt kompetencji idą w parze u tej Pani "doktor".

Wizyta u pani dr do naprzyjemniejszych nie należy,opryskliwość przechodząca momentami w chamskie zachowanie,2 razy trafiłem na tego fachowca raz w przychodni i raz w szpitalu (akurat miałem to szczęście, że była na dyżurze),nie dość,że podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia, to jeszcze pani dr była bardzo niezadowolona,że śmiałem ją obudzić ,z wielką łaską zostałem przyjęty.Jednym słowem jak macie wybór to omijać z daleka.

Miałem z panią doktor styczność 2-krotnie oraz dotarły do mnie opinie znajomych osób (zbieżne w 100% z moją opinią). Doktor Gołdys-Celińska jest niegrzeczna, opryskliwa w rozmowie z pacjentami, podważa diagnozy innych lekarzy (w tym lekarzy znanych, z wieloletnią praktyką, z dużymi osiągnięciami, również ze znanych ośrodków), lekceważy dolegliwości pacjentów, wręcz sugeruje symulowanie chorób. Trafienie do pani doktor czy w przychodni, czy np. w izbie przyjęć szpitala to totalna porażka. Nikomu nie polecam, a nawet ostrzegam przed tym lekarzem. Kompletna ignorancja i lekceważenie.