mgr Beata Matys-Wasilewska

Psycholog

Prawdziwy Anioł, któremu rzeczywiście zależy na poprawie jakości życia pacjentów. Psycholog z powołania, który nie poświęca się spoglądaniu na zegarek i wołaniu następnej osoby z kolejki, ale gdy trzeba, poświęca więcej czasu pacjentowi i nie pobiera za to dodatkowych opłat. Ale co najważniejsze - znakomicie słucha, "trafia" w dziesiątkę i z każdą kolejną wizytą przybliża człowieka do wyjścia na prostą.

Kompetentna, ciepła, empatyczna osoba, zaangażowana w rozwiazywanie problemu. Polecam

Świetny psychoterapeuta!!! Zmusza do intensywnego myślenia nad sobą... o sprawach, o których niby się wie, ale tak naprawdę nic kompletnie się nie rozumiało. Baaaardzo mi pomogła i to zaledwie w 3 miesiące :))) Spowodowała, że zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i wszystko, co mnie otacza. Pomogła zrozumieć, czego chcę, a czego zupełnie nie od życia. Dzięki Niej rozpoczynam nowy związek zupełnie inaczej... z kimś, kto bardzo docenia całe moje piękno - wszystko, co potrafię ofiarować. Dlatego, jeśli ktoś się pogubił w swoim życiu, to bardzo bardzo polecam, ponieważ to nie psycholog, który umawia kolejne i kolejne wizyty nawet, gdy już są one niepotrzebne... to psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

Wciąż poszukujesz "Psycholog Łódź"?

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22