lekarz Beata Wolska

Protetyk, Stomatolog

super stomatolog. Bardzo dokladna, delikatna (dla mnie to istotne:)) oraz bardzo sympatyczna. wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia. Niedługo zabieram do niej swojego synka.

Bardzo kompetentny protetyk. Nie wciska na siłę drogich rozwiązań. Przyjmuje też dzieci (mój syn za nią przepada). Zgadzam się z poprzednimi wpisami, rzeczywiście bardzo miła i sympatyczna osoba.

Byłem w swoim życiu u kilku stomatologów, ale żaden nie dorównuje dr. Wolskiej. Poświęca dużo czasu pacjentowi i tłumaczy wszystko co będzie robiła, co dla mnie było bardzo ważne.

Jestem bardzo wymagającym pacjentem. Pierwszy raz byłem w 100 % zadowolony z wizyty. Od tego czasu poleciłem Panią doktor kilku znajomym i wszyscy są równie zachwyceni jak ja. Wspaniałe podejście do pacjenta, pezesympatyczna osobowość, aż chce się iść do dentysty....

Potwierdzam wszystkie poprzednie opinie. Mloda Pani doktor,ale naprawde kompetentna i mila. Wszystko dokladnie tlumaczy.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134