dr n. med. Bogdan Łazarczyk

Laryngolog

07.03.2013

Nie przekazał informacji dotyczącej planowanej operacji. Nie odpowiadał na pytania i nie przeprowadził szczegółowego badania. Nie zapoznał się ze wszystkimi badaniami przed operacją! Po wypisie ze szpitala, brak przekazania informacji o dalszym postępowaniu z chorobą. Na oddziale jedynie pielęgniarki służyły pomocą.

24.06.2010

Wspaniały człowiek i specjalista. Z ufnością poddałem się operacji, jestem zadowolony - polecam i bardzo dziękuję!

07.03.2010

Chylę czoło, bardzo polecam jako lekarza i człowieka godnego zaufania.Miałem przyjemność przebywać na Jego oddziale w szpitalu, gdzie również panuje wspaniała atmosfera.

27.05.2009

Trochę czasu już minęło, jak byłam na wizycie u Pana doktora. Nie zlekceważył problemu,dokładny wywiad i badanie. Uprzejmy wobec pacjentów.

Trochę czasu już minęło, jak byłam na wizycie u Pana doktora.
Nie zlekceważył problemu,dokładny wywiad i badanie. Uprzejmy
wobec pacjentów.

04.05.2009

Od wielu lat korzystam z usług lekarskich doktora Łazarczyka. Nigdy nie odmówił mi pomocy. Operował też mojego syna. Super lekarz. Zdecydowanie polecam Go wszystkim chorym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Suwałki"?

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7

MEDICUS

Grajewo
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Medycyny Rodzinnej" spółka cywilna
Emila Młynarskiego 9
gabinety lekarski