Filtruj specjalizacje

Laryngolog Suwałki

Noniewicza 48
16-400 Maniówka, Suwałki

Wspaniały człowiek i specjalista. Z ufnością poddałem się operacji, jestem zadowolony - polecam i bardzo dziękuję!

Gabinet Psychiatryczny
Emilii Plater 22 lok.7
Maniówka, Suwałki

Polecam z cala pewnoscia tego specjaliste. Gdyby nie ona moj tato stracil by glos. Jest pod stala kontrola i wszystko wrocilo do normy. Oby wiecej takich lekrzy. Dziekuje

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Poradnia Medycyny Rodzinnej" spółka cywilna
Emila Młynarskiego 9
16-400 Suwałki

W moim osobistym odczuciu lekarz bardzo dobry z odpowiednim podejściem do pacjenta. Gorąco polecam Panią Najdę.

Zarzecze 3
16-400 Maniówka, Suwałki

W miarę uprzejmy. Uśmiecha się. Wiedzę ma taką, która ani pomoże, ani zaszkodzi.