dr n. med. Barbara Dąbrowska-Szmulik

Laryngolog, Foniatra

Czytam te opinie po wizycie u Pani doktor w przychodni. Uważam, że wszystkie<prawie> chyba są napisane przez pacjentów przyjmowanych prywatnie. W przychodni Pani pokazuje gdzie ma pacjentów. Jest bardzo nie miła, brak szacunku do pacjenta. Mam wrażenie, że powinna już iść na emeryturę. Nie ma kontaktu z pacjentem.

Polecam z cala pewnoscia tego specjaliste. Gdyby nie ona moj tato stracil by glos. Jest pod stala kontrola i wszystko wrocilo do normy. Oby wiecej takich lekrzy. Dziekuje

Dawno nie spotkałam tak dobrej Pani Doktor. Polecam.

Dawno nie spotkałam tak dobrej Pani Doktor.

Polecam.

Będąc w tej specjalizacji jedynym lekarzem w naszym okręgu Pani za dużo sobie pozwala. Pewnie dlatego że nie otrzymała pieniędzy, ale to nic Polska jest duża i jeślibym miał dla niej zapłacić to wolę wydać na podróż do innych miejscowości. Przekonanie i doświadczenie już mam że lekarze co niektórzy to dbają bardziej o swoją kieszeń niż o pacjenta - szarego Polaka. - Nie polecam leczenia u tej Pani

Byłam u Pani doktor kilka lat temu ok.7. Miałam problem z migdałem, zrobił mi się jakiś ropień, dała mi coś, nie pamiętam nazwy szczepionki, ale przez te 7 lat, zapomniałam o chorobie migdała o przeziębieniach też. Szacunek dla Pani Doktor.

Coraz mniej takich lekarzy jak Pani Doktor. Wysokie kompetencje połączone ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Godna jak największego zaufania.

Oceny umówią za siebie, fachowość, uprzejmość kompleksowo podchodzi do leczenia. A przy okazji normalny, wyrozumiały i dobry człowiek. Polecam serdecznie.

Chciałabym dowiedzieć się czy tylko prywatnie przyjmuje P. dr, jeśli tak to ile kosztuje wizyta? Jesli publicznie to gdzie?

Agresja, która jest w ludziach najbardziej dotyka lekarzy. Podziwiam Panią doktor, że wytrzymuje to strasznme napięcie. Ciekawe dlaczego telewizja wciąż podsyca negatywne opinie o lakarzach. Czyżby ta grupa zawodowa miała być wentylem bezpieczeństwa? I tak oto, nieudolny rząd znalazł sobie tarczę. Wszystkiemu winni są lekarze.

Otrzymałam kompleksowe badania. Wiele lat leczyłam się u róznych laryngologów, a dopiero doktor Dąbrowska-Szmulik odnalazła przycznę mojej choroby. Już ponad rok nie mam żadnych bóli. Jest wybitnym fachowcem, godna polecenia innym pacjentom, którzy mają problemy z głosem i krtanią.