lekarz Bogdan Ogłoza

Tak super lekarz. Cierpliwy, bo my kobiety jesteśmy różne i on musi to znosić, to b. ważna cecha u ginekologa.

Panie doktorze, dziękuje za ustalenie przyczyn poronienia. Pomógł mi Pan w najgorszym momencie Pan doktor to człowiek niezwykły, przyjacielski, zawsze gotowy do pomocy, a jednocześnie doskonały specjalista. Lekarz z powołania. Pozdrawiam

niestety byłam świadkiem wizyty owej pani skarżącej się na doktora Ogłozę - wpis pochodzi dokładnie z dnia badania owej pacjentki Zresztą już przed jej wizytą można było u niej zauważyć spory stopień poddenerwowania - wyraźne wręcz podminowanie Ale to nic - pan doktor zawsze z szacunkiem traktuje swoje pacjentki, niezwykle kompleksowo zlecał badania - już podczas pierwszej wizyty u niego miałam zrobioną cytologię, potem próby wątrobowe oraz badanie poziomu cholesterolu i USG Ze spokojem tłumaczył przebieg leczenia a to że się spóźniał niczemu nie przeszkadzało - ważne jest traktowanie ludzi

Pan doktor to człowiek cierpliwy, proponuje badanie, zapowiada, że na następnej wizycie będzie bał, zleca badania, przeprowadza dokładny wywiad, a ostateczną wizytę pozostawia pacjentce. Jedyna wada - spóźnia się, ale w zamian za to każdej pacjentce poświęca sporo czasu i cierpliwie tłumaczy. Gorsze dni miewa bardzo rzadko, przeważnie tryska humorem. Być może koleżanka, która ma negatywną opinię, trafiła właśnie na taki dzień. To najlepszy ginekolog w Rudzie Śląskiej.

Nigdy więcej wizyty u tego lekarza. tak jak zostałam dzisiaj potraktowana w 24 tygodniu ciąży to nawet się śmieci nie traktuje. Po pierwsze spóźnia się minimum godzinę, czego dziś doświadczyłam a inne pacjentki mówiły że za każdym razem tak jest, po drugie mam ciążę zagrożoną a on nawet nie badając mnie, nie sprawdzając wyników mówi na co choruję że L4 potrzebuję. Że jak mi się coś dalej nie podoba to mam iść i sobie skargę na niego złożyć. A w ogóle to mam wrócić sobie do swojego lekarza a nie do niego przychodzić. Mój lekarz obecnie robi specjalizację i zostałam przepisana właśnie do niego. Ogólnie nigdy w życiu.

Najlepszy ginekolog w Rudzie Śląskiej, cierpliwy, bardzo skuteczny, rozumie pacjentkę i odpowiada na każde pytanie, potrafi uspokoić, dać nadzieję.

Świetny lekarz, wyrozumiały, delikatny, cierpliwie wysłuchuje i okazuje empatię. Polecam Wszystkim Paniom, szczególnie w trudnym dla nas okresie jakim jest menopauza. Opieka Pana doktora w tym czasie jest wzorowa.

Świetny lekarz, z szacunkeim podchodzi do pacjentki, nie ignoruje, jest wyrozumiały, rzeczowo tłumaczy i odpowiada na pytania. Pan doktor przede wszystkim doskonały lekarz, idealny dla nastolatek i kobiet mających poważne problemy ginekologiczne. Umawia wizyty zgodnie z planem leczenia. W badaniach delikatny, pamięta o profilaktyce. Polecam PANA DOKTORA.