dr n. med. Bogna Gabrylewicz

Kardiolog

2,9

Bardzo miła kompetentną osoba ,Świetny lekarz jeżdżę do pani Doktor już jakiś czas i od zawału pod opieką Pani Doktor niemam żadnych poważnych problemów

Byłam na konsultacji u Pani doktor.Uważam że jest bardzo konkretna,kompetentna.Dokładnie o wszystko pyta.Tłumaczy jak wyszły badania które zrobiła.Nie mam zastrzeżań.Jest konkretna,i wiać że jest specjalistą w swojej dziedzinie.Polecam.

NIE POLECAM TA PANI NIE MA ZA GROSZ PODEJSCIA DO PACJENTA NIE WSPOMNE JUZ O KULTURZE OSOSBISTEJ!

jestem rozczarowany wizytą w Unimedzie u p.doktor. Przepisała lek który po kilku dniach został odstawiony przez innego lekarza, ponieważ był nie skuteczny i niestety moje dolegliwości nasilały sie. A przede wszystkim myślę, że dla przyzwoitości podczas wizyty prywatnej warto zapytać pacjenta jaki tryb życia prowadzi, może pali, pije, stosuje nieprawidłową dietę, a nie tylko skasować 120 zł, umówić się na koleje badania w terminie nie koniecznie dogodnym dla pacjenta- najlepiej wziąć na nie kilka dni urlopu, przecież jest to wizyta prywatna i należy się dostosować. Już nie wspomnę o rozmowie i tłumaczeniu schorzenia. Nie polecam

Świetna lekarka, bardzo sympatyczna, wypytuje pacjenta dosłownie o WSZYSTKO ! do tego z poczuciem humoru ;) Polecam !!

Pani doktor wiedzę to ma na pewno, ale ma złe podejście do pacjenta. Przyszła na salę podczas śniadania i zaczęła krzyczeć na mnie żebym wypluł z buzi jedzenie bo jak ona wchodzi na salę to nikt nie może jeść, takie coś na wzór BACZNOŚĆ. :( Dziwne ale ta pani może jest w domu nie dopieszczona lub doceniona i swoje problemy wylewa na chorych. Tak nie powinno być. Bardzo krytykuje chorych. Nikomu nie polecam.

powiem tak...liczyłem na cos wiecej przez słowo wiecej, mam na mysli to, iz moim zdaniem lekarz(szczegolnie jesli jest to wizyta prywatna)ma obowiazek poinformowania pacjenta o jego chorobie i sposobie jej leczenia a nie krytykowania go tylko i wyłacznie dlatego ,ze jest przestraszony i nie wie co sie z nim dzieje....wiecej ciepła i serdecznosci Pani doktor...