dr n. med. Bogumiła Łabudzińska-Kasprzak

Cytolog, Patomorfolog

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Oczywiście godny polecenia. Uzyskałam fachową i kompetentną pomoc

Poszłam do P. Doktor gdy wielu lekarzy nie było w stanie mnie nawet zdiagnozować .Wyleczyła mnie.

Korzystałem z pomocy Pani doktor gdy jeszcze pracowała na Karłowicza niestety w tej chwili Pani doktor pracuje już gdieś indziej. Mogę szczerze i stanowczo polecić tego lekarza - ja leczyłem się w poradni endykronologicznej i właśnie dzięki kompleksowym badaniom i spojrzeniu na mój organizm jako na całość a nie patrzenie tylko na jeden wskaźnik (jak robi zdecydowana większość lekarzy wywołując tym samym kolejną nierównowagę w organizmie itd.), Pani doktor byla w stanie wyleczyc mnie nie tylko z niedoczynnosci ale tez hiperlipidemii i nerwicy. Pozdrawiam gorąco

Pani Doktor faktycznie na początku zleca dużo badań - ale!: Jak sama to tłumaczy - po to aby jak najgłębiej zgłębić przyczynę choroby, jej oddziaływanie oraz inne możliwe komplikacje - przebada pacjenta kompleksowo - uważam, że to bardzo dobrze, przy okazji moich problemów z tarczycą - wyleczyła mnie jeszcze z innych chorób - właśnie dzięki dodatkowym badaniom. Inaczej pewnie długo by to nie wyszło. Jest rzeczowa, kompetentna i oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Pani dr zleca bardzo dużo drogich badań i chyba raczej niepotrzebnych.

Pani dr zleca bardzo dużo drogich badań i chyba raczej niepotrzebnych.

Wciąż poszukujesz "Cytolog Katowice"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna Karolina Szkodny
ulica Drozdów 24