Cytolog Katowice

- 11 lekarzy

dr Dorota Nowak

Cytolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 21

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 3,0/5
Pierwszy kontakt z panią doktor skierowanie na usg. Bardzo opryskliwa i nie przyjemna nic nie tłumaczy nie wyjaśnia. Druga sytuacja pani dr pracuje w szpitalu o dziwo z pacjentkami onkologicznymi jest bardzo nie przyjemna widać wypalenie zawodowe i nie tłumaczy jej napięta sytuacja stresowa w szpitalu. Od godz 7 czekałam na zabieg abrazji po godz 16 zdecydowałam spytać grzecznie czy zabieg się odbędzie arogancko hamsko odp że nie ma anestezjologa ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Ewa Puchała

Cytolog, Ginekolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 19

Gabinet
Podgórna 4 (wejście od Dąbrowskiego 19)
40-955 Katowice

Średnia ocen: 3,2/5
Pani Doktor jest w pełni profesjonalna i doświadczona w swoim fachu.Jest osobą niezmiernie sympatyczną i godną zaufania.Poprowadziła moje trzy szczęśliwe ciąże więc miałam okazje poznać Panią Doktor na gruncie zawodowym oraz prywatnym.
Naprawdę gorąco polecam doktor Puchałę gdyż dzięki niej ciąża jak i poród nie musi kojarzyć się z ciężkim okresem w żuciu kobiety a dzięki doświadczeniu i wyspecjalizowanemu gabinetowi ciąża jest pod kontrolą.
Dziękujemy Pani Doktor jeszcze raz!
Aleksandra ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Jolanta Dynia-Kiesler

Ginekolog położnik, RTG

  (+2 więcej)
liczba opinii: 16

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna Karolina Szkodny
ulica Drozdów 24
40-530 Katowice

Średnia ocen: 4,4/5
Pani Doktor leczy mnie ok 25 lat. Od 35 roku życia - czyli przez ,,najbardziej burzliwe" lata. Przerobiłyśmy razem wiele sytuacji. Zawsze można liczyć na dobrą doradę i kompetencje. W gabinecie jest USG wszelakie...Jest wspaniałym fachowcem, ciepłym serdecznym człowiekiem. POLECAM!!!!!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krystyna Bielska

Ginekolog położnik, Cytolog

liczba opinii: 11

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 3,7/5
Lekarka ta za nic ma czas pacjenta, a na domiar złego próbuje pacjentowi wciskać jakieś bajki. Chciałam zrobić usg ciąży prywatnie w gabinecie, w którym ta Pani przyjmuje, w tym celu najpierw odwiedziłam stronę internetową przychodni, następnie zadzwoniłam, aby dowiedzieć się szczegółów, a kiedy przyszłąm do poradnie jeszcze się upewniłam, czy rzeczywiście zrobią mi usg. Uzyskawszy pozytywną odpowiedź położnej poczekałam sobie ok. 30 w poczekalni do rejestracji, następnie kolejne 30 ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Marek Bielewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

liczba opinii: 8

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 4,1/5
Lekarz kontrowersyjny, głównie na legendarne wielogodzinne oczekiwanie i nocne wizyty. To, niestety, prawda, ale prawda jest też taka, że dzieje się tak dlatego, iż jest bardzo dobrym lekarzem, przez co ma niezwykle dużo pacjentek. I wszystkie one wiedzą, że za drzwiami gabinetu czas płynie inaczej. Doktor dla każdej ma czas, dokładnie tyle, ile kobieta tego potrzebuje. Nie śpieszy się i nie niecierpliwi. Bada dokładnie, szczegółowo przeprowadza wywiad, ma świetny aparat ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Bogumiła Łabudzińska-Kasprzak

Cytolog, Patomorfolog

liczba opinii: 7

Gabinet
Lompy 22
40-038 Katowice

Średnia ocen: 4,4/5
Bazując na moim przypadku, szczerze odradzam wizytę u Pani doktor. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wykonać biopsje tarczycy. Niestety po wizycie u endokrynologa okazuje się ,ze biopsja została fatalnie wykonana i należy ja powtórzyć. Dodatkowo Pani Doktor zaleciła szereg kosztownych badań, które okazują się być kompletnie niepotrzebne. Dodam również, ze zostałam nie kulturalnie potraktowana już na początku wizyty.
Mam nadzieje,ze jestem pojedynczym przypadkiem i Pani Doktor wykazuje więcej profesjonalizmu względem ...
Opinia dodana przez: K

Jadwiga Łękawska-Szkliniarz

Cytolog, Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

femina
ul. kłodnicka katowice, wcześniej fliegiera 18
40-703 Katowice

Średnia ocen: 2,6/5
Przyszłam do Pani doktor, bo dostałam zaproszenie na cytologię.
Po pierwszej wizycie była zadowolona. Pani doktor trochę mnie nastraszyła, ale dała skierowanie na badania. Pod koniec wizyty powiedziała, że mam się modlić, żeby to nie był nowotwór i poleciła bym na kolejną wizytę przyszła jak najszybciej - najlepiej prywatnie. Nie zdecydowałam się na prywatną wizytę, więc kiedy przyszłam na wizytę z NFZ zniknęła moja karta i wyniki badań. Stwierdziła, ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Narcyz Wrześniewski

Cytolog, Ginekolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 4

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo dobry specjalista...Po poronieniu i leczeniu u innego lekarza, to właśnie Doktor Kluszczyk wyciągnął mnie z "dołka" ( fizycznego i psychicznego )Dzisiaj czekam na moje maleństwo - oczywiście pod okiem Doktora Kluszczyka... GORĄCO POLECAM.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Danuta Koturbasz

Internista, Cytolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 2

Gabinet
ul. Pilotów 7/2
40-510 Katowice

Średnia ocen: 2,7/5
B. dobry lekarz; poświęciła sporo czasu pacjentce podczas wizyty domowej, doradzila i ukierunkwala dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Patrycja Żurek

Cytolog, Ginekolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 1

Gabinet

Katowice

Średnia ocen: 4,8/5
Świetny lekarz. Ma cieprliwość do pacjentów, umie słuchać, kompleksowo podchodzi do swoich czynności. Jest delikatny ( co jest ważne w tym zawodzie), tłumaczy wszystko w jasnym i prostym języku. Poświęca wiele czasu. Koszt wizyty z wszystkimi badaniami w tym usg.
Opinia dodana przez: Anonim

Cytolodzy w KatowicachStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat