dr n. med. Jolanta Dynia-Kiesler

Ginekolog położnik, RTG, USG, Cytolog

Pani Doktor leczy mnie ok 25 lat. Od 35 roku życia - czyli przez ,,najbardziej burzliwe" lata. Przerobiłyśmy razem wiele sytuacji. Zawsze można liczyć na dobrą doradę i kompetencje. W gabinecie jest USG wszelakie...Jest wspaniałym fachowcem, ciepłym serdecznym człowiekiem. POLECAM!!!!!

Dr Dynia to profesjonalistka, prowadziła moją ciążę, urodziłam w terminie mimo, że były obawy przedwczesnego porodu, jestem bardzo zadowolona z jej usług, zawsze poświęca dużo czasu pacjentkom i rozwiewa wszystkie wątpliwości. Polecam!

Ja uważam ze jest to osoba nie godna polecenia! Dla mnie masakra! Mam wielkie obrzydzenie do tej osoby! Przez nią mam endometrioze i przepukline ciążowa przez CEsarskie cięcie! Zero opieki po porodzie! Nie mila wrecz odpychajaca, szczerze żałuje ze ona prowadziła moj porod!!!!!!!! Nie polecam!

Pani Doktor bardzo miła i profesjonalna, widać lata doświadczeń. Jestem Jej pacjentką od 8 lat i nie zamierzam zmieniać:)

Od 25 lat jestem pacjentką Pani Doktor.Wspaniała profesjonalistka, pełna ciepła osoba. Dzięki Niej mogłam mieć drugie dzieck, na które nie było 23 lata temu nadziei po zabiegu ginekologicznym, który ratował mi wtedy życie.Pani Doktor Dyniowa wtedy o nim zadecydowała i go wykonała. DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO - Jola.

Pani Doktor jest najlepsza !!! Miła, sympatyczna i bardzo profesjonalna.

Pani Doktor jest najlepsza !!! Miła, sympatyczna i bardzo profesjonalna.

Pani doktor prowadziła moją pierwszą i drugą ciążę,jestem bardzo zadowolona z jej usług

Miałam o niej długo najlepsze zdanie, dopóki nie zorientowałam się, że niepłodność u mnie i moich koleżanek leczy lekiem Orgametril, który hamuje owulację. Pogratulować...

Również bardzo lubię Panią Doktor Dynie. Bardzo miła, odpowiada na wszystkie pytania, sama proponuje różne badania, typu badania piersi, cytologie itp. Leczyłam się u niej z nadżerki i miałam wykonywany zabieg, który mnie bolał, a ona skróciła go do maksimum (tak, żeby wszystko było ok, ale żeby nie przedłużać mi cierpień :)) a na końcu jeszcze pogłaskała po nóżce, żebym poczuła się lepiej :D Zawsze pyta mnie się sto razy czy, aby na pewno nie chcę tabletek antykoncepcyjnych. :)

Pani Doktor jest świetnym i cierpliwym lekarzem , pełnym ciepła i zrozumienia. Polecam!