Rtg Katowice

RTG Katowice lek. stom. Piotr Puchała

lek. stom. Piotr Puchała

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

40-101 Katowice

Od lat zawsze balam sie wizyty u dentysty...kladac sie na fotel juz mialam takiego stresa i mokre plecy ze strachu ...kiedy znalazlam ta klinike wszystko sie zmienilo... tam naprawde nic a nic nie boli :) pierwszy raz w zyciu ..a juz zyje troche lat, trafilam na stomatologa ktory powiedzial ze nie bedzie bolalo .. i rzeczywiscie nic nie bolalo. Pozatym atmosfera tam panujaca jest swietna , czlowiek nie czuje sie jakby szedł na " ścięcie " tylko od samego progu widac usmiechniety personel ktory wita i ktory nalezycie zajmuje sie pacjentem. Zarówno panie w recepcji jak panie asystujace przy lekarzu sa przemiłe.
Równiez pani wykonujaca higienizacje to przemila i fachowa osoba ktora jest w pełni profesjonalna w tym co robi.
Bardzo wam wszystkim dziekuje...jestescie super specjalistami...ekipą ...a przede wszystkim wspaniałymi ludzmi...
pozdrawiam... Kasia z Anglii

Opinia dodana przez: Kasia
RTG Katowice lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

lek. dent. Krzysztof Kowalczyk

RTG, Technik dentystyczny

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Jestem pacjentką Dr Kowalczyka (klinika Dentis, W-wa) od chyba dwóch lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Trafiłam do Niego przypadkiem, jak ukruszyła mi się "1". Zaufałam Dr. Kowalczykowi na tyle, że zdecydowałam się, żeby zajął się moją protetyką i kosmetyką wraz z endodoncją. Właściwie, to ten Pan zmobilizował mnie do tego. Jego fachowość, podejście nie tylko jako do pacjenta, ale i jako do człowieka. Dr Kowalczyk nie pozwala na ból, zbytnie uszczuplenie portfela, przy jednoczesnym zachowaniu idealnego leczenia (bez fuszerki i oszczędności na materiale). Jest gotowy poświęcić swój prywatny czas poza godzinami pracy, gdy zajdzie potrzeba przyjść wcześniej, albo pozostać dłużej w gabinecie. Mam nawet z Doktorem prywatny kontakt telefoniczny w nagłych przypadkach. Jest cierpliwy, zawsze opowiada co robi i w jakim celu. Z empatią podchodzi do pacjenta. Miły, sympatyczny, z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora Kowalczyka. Mam nadzieję, że taki pozostanie zawsze, pomimo upływu lat w zawodzie :)

RTG Katowice lek. stom. Karol Babiński

lek. stom. Karol Babiński

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

40-101 Katowice

Najlepszy stomatolog u jakie byłam! uprzejmy, i solidny. Zainteresowany pacjetem i jego problemem w stu procentach

Opinia dodana przez: paulina

lek. dent. Piotr Ogniewski

Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Czajek 5
Katowice

Pan Doktor Piotr Ogniewski jest rewelacyjny. Skala od 1 do 5 jest za niska żeby go ocenić :D prowadzi mojego synka od roku, a moje dziecko ma skończone 2 latka. Nie mamy żadnego problemu z wizytami u stomatologa pomimo przeprowadzonych zabiegów! Naprawde Pan Doktor godny polecenia! Cała obsługa z resztą też! Klinika pierwsza klasa. Za taki poziom, obsługę i komfort warto zapłacić :)
Pozdrawiam, Ola.

Pozdrawiam, Ola.

Opinia dodana przez: Ola Kielar aleksandra.kielar

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 45/6
40-048 Katowice

DROGIE PANIE. TO WŁAŚNIE TEN. NAJLEPSZY SPECJALISTA NA JAKIEGO UDAŁO MI SIĘ TRAFIĆ.FACHOWOŚĆ KOMPETENCJA I TO "COŚ" COŚ CZEGO NIE MAJĄ INNI O TEJ SAMEJ PROFESJI A CO JEST BARDZO WAŻNYM ASPEKTEM - RELACJA Z PACJENTKĄ. JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POCZUJECIE SIĘ USPOKOJONE, PODNIESIONE NA DUCHU, ROZBAWIONE A MOŻE NAWET WYLECZONE

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kościuszki 45/6
40-048 Katowice

Bardzo polecam! Znam Panią Doktor 9 lat. Prowadziła moje dwie zagrożone ciąże. Gdyby nie ona nie wiem jak bym przez to przeszła! Super sprzęt, profesjonalizm i .... uśmiech oraz ludzkie podejście do człowieka:) Walczyłyśmy o moje pierwsze dziecko.. i do dziś pamięta imię mojej córki ,która kończy 8 lat:) POLECAM!!!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jan Faska

USG, RTG

Sokolska 48
Katowice

Lekarz który przedstawia się że jest też specjalistą urologiem lecz nie ma takiej specjalizacji wpisanej jak widzę.Jak dostaje się do niego młoda kobieta to ma gwarantowane nawet 3 wizyty w tygodniu i zafundowane mnóstwo prze różnych badań jak z dobrej wyobraźni.Po 5 wizytach brak przynajmniej wstępnego rozpoznania czy wskazówek.Nawet jest blokada oceny jeśli dasz poniżej 5

Opinia dodana przez: Franciszka

Prywatny Szpital Położniczo Ginekologiczny Katowice ul. Łubinowa 3
Kościuszki 24 lok. 4
40-087 Katowice

Chodziłam do dr.Kozy od 10tyg ciazy wszystko było wporzadku do 35tyg. miałam problemy z cisnieniem było wysokie lekarka ogolna dał mi skierowanie na patologie ciazy. Pojechałam jeszcze do dr Kozy na dyzur na Łubinowa zbadał mnie tylko powiedział ze wszystko jest pozamykane nie widzi u mnie problemu z ciaza,nie zmierzył cisnienia,nie zrobił usg ani ktg.Dał mi tylko tabletki na nadcisnienie.W tym samym dniu popołudniu trafiłam do szpitala od razu miałam zrobione ktg zapisy juz wtedy były nie ciekawe,zmierzone cisnienie.Dwa dni pozniej miałm o godzinie 19 cesarke dziecko urodziło sie z głeboka hipotrofia(1590gr,46cmwzrostu),miało zakazenie wewnatrz maciczne i ogolnie nie było ciekawie.Na szczescie tam gdzie trafiłam miałam wspaniała opieke i moje dziecko tez.Mam żal ze dr.Koza nie zrobił mi wszystkich badan i ze na usg pod koniec maja nie widział ze dziecko jest hipotrofikiem.Lekarz z takim doswiadczeniem powinien to zauwazyc.w szpitalu usg robiła mi młoda lekarka i od razu zauwazyła ze cos jest nie tak z dzieckiem.Wiem na 100% ze wiecej do pana doktora nie pojde ani nie bede go polecała zadnej kolezance.

Opinia dodana przez: zadowolona zeberko1981

Teatralna 10
40-003 Katowice

Do dzisiaj nie mogę otrząsnąć się po wizycie. Niestety Pan dr zastąpił Panią dr, u której się leczyłam i miałam przykrą okoliczność spotkania się z nim. Otóż higiena w gabinecie, przy badaniu przeczy jakimkolwiek zasadą. Niewymienione podkłady papierowe, chyba od pierwszej pacjentki, zmięte i zakrwawione!!! Mimo, że obok leżał cały stosik nowych, pan dr nie raczył wymienić. Opinia lekarza o tym, co wybadał bardzo niekorzystna, zrobił cytologię, po czym na moje pytanie o tym jak długo będę czekać odpowiedział, że 6 tyg. z NFZ (?!) ale u niego w gabinecie, czyt. prywatnie tydzień. Gwóźdź programu!!! Gdy już wychodziłam przestraszona diagnozą (jeszcze przed wynikiem cytologii) pan dr zalecił podejść mi do szkiełka (o co chodzi?), okazało się, że do szkiełka z moim wymazem. Polecił wziąć i zanieść korytarzem, gdzie czekały pozostałe pacjentki do położnej!!!! Bez komentarza! a raczej z komentarzem bardzo negatywnym. Daleko jestem od złego oceniania, nie należę też do pacjentek super wymagających, ale litości - podstawowe zasady higieny i norm chyba obowiązują. Jak pacjentka może transportować niezabezpieczony wymaz, jak te wyniki mają być później miarodajne?! Nie wrócę już tam to pewne. Pacjentka za mną też nie (spotkałam ją wczoraj). Teraz w obawie czekam na wynik i szukam innego lekarza.

Opinia dodana przez: Zawiedziona

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna Karolina Szkodny
ulica Drozdów 24
40-530 Katowice

Pani Doktor leczy mnie ok 25 lat. Od 35 roku życia - czyli przez ,,najbardziej burzliwe" lata. Przerobiłyśmy razem wiele sytuacji. Zawsze można liczyć na dobrą doradę i kompetencje. W gabinecie jest USG wszelakie...Jest wspaniałym fachowcem, ciepłym serdecznym człowiekiem. POLECAM!!!!!

Opinia dodana przez: Katarzyna

Badania RTG w mieście Katowice