dr Bogusław Kubacki

Lekarz rodzinny

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem do tej pory. Polecam wszystkim!!!

najlepszy lekarz rodzinny jakiego miałem do tej pory. Polecam wszystkim!!!

Wszyscy pracownicy przychodni są świetni: życzliwość i ludzkie podejście do pacjenta. Byłam tam tylko trzy razy, ale coraz bardziej mi się podoba i Kubacki, i cała reszta. Pacjenci pana doktora to przeważnie starsze osoby bez dostępu do internetu, ale kiedy wychodzą wszyscy mówią o wspaniałości tego lekarza. Cierpliwy i bardzo życzliwy wobec pacjenta. Trochę ekscentryczny, ale to coraz bardziej mi się podoba.

Bardzo sympatyczny i dokładny lekarz,pamięta pacjenta nie jest się następnym pacjentem który zawraca głowę.Na pierwszej wizycie zlecił mnóstwo badań, o które próżno prosić innych lekarzy.Jestem zadowolona i polecam.

Podejście może służyć za wzór. Facet umie rozmawiać na każdy temat, zarówno czy lubi pan grać w szachy, jaka jest biologia bakterii w naszym gardle oraz dlaczego ten lek będzie w leczeniu najlepszy a nie inny. Widać, że jest obrotny a przy tym nie robi z siebie niedostępnej instytucji. Na chwilę obecną jest dla mnie synonimem słów lekarz rodzinny.

Dzięki temu panu moje dziecko wylądowało w szpitalu!! Jego metody "żadnych leków" spowodowały, że dziecko jest teraz w ciężkim stanie i musi przyjmować garść specyfików!! Dziadek dzięki niemu ma zapalenie płuc, bo nie kazał mu podawać żadnych leków i proszę, jakie teraz są konsekwencje. Dla dzieci malutkich absolutnie nie polecam!! Dorośli - sami go oceńcie...

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Szczecin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Piotr Tomaszewski
ulica Brązowa 8
70-781 Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin