lekarz Bożena Labocha-Supernak

Najlepsza Pani doktor. Nigdy mnie nie zawiodła, mam do Niej pełne zaufanie. Prowadziła moje dwie ciąże i zawsze dostępna telefoniczne. Polecam gorąco każdej kobiecie zarówno do prowadzenia ciąży jak również do wizyt kontrolnych. Odpowie na każde pytanie nawet kilka razy. Anioł nie kobieta.

Nie spotkałam lepszego specjalisty. Jest cudowna!

Nie spotkałam lepszego specjalisty. Jest cudowna!

Ogromny ból skłonił mnie do wybrania się do szpitala w Goduli,gdzie przyjęły mnie dwie Panie doktor. Płakałam z bólu kiedy wkładały mi wziernik a na koniec uznały,że to pewnie grzybica i odesłały do domu. Bałam się iść kolejny raz do ginekologa,ale lekarstwa w ogóle nie pomagały więc wybrałam przypadkowo Panią Bożenę,aby skonsultowac poprzednią diagnozę. Pani doktor przebadała mnie delikatnie,małym wziernikiem i trafiła z diagnozą w dziesiątkę. W dodatku była bardzo miła i chętnie odpowiadała na wszystkie pytania. POLECAM!

Bardzo dobry profesjonalista, miła, sympatyczna, godna zaufania. Zawsze doradzi i podtrzyma na duchu. Mój syn urodził się przez CC które ona przeprowadzała, po zabiegu czułam się świetnie,wszystko ok bez powikłań.

Świetny lekarz, profesjonalne podejście do problemu, zawsze chętnie udziela odpowiedzi na najróżniejsze pytania, przesympatyczna osoba, bez dwóch zdań godna zaufania!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Ruda Śląska"?

Maciej Ziomek

Parkowa 4
Rybnik
ulica Porzeczkowa 39
41-806 Zabrze
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Wodzisław
26 Marca 51
44-300 Wodzisław Śląski