dr n. med. Bożena Śpila

Psychiatra

Od niedawna lecze się u Pani doktor Śpili. Bardzo bardzo ją polubiłam. Jest sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Bardzo się cieszę, gdy chodzę do niej na wizyty i mogę się z nią spotkać. Ufam jej i wierzę, że tylko ona może mi pomóc. Polecam :))

100% fachowiec w swojej dziedzinie. Zawdzięczam jej powrót do życia. Oddanie się jej zaleceniem gwarantuje powrót do zdrowia.

Bardzo dobry lekarz. Polecam wszystkim. I najlepsza ciocia na świecie. Bardzo lubię jak nas odwiedza. Pozdrawiam ją serdecznie. ;-)

Pani doktor jest bardzo miłą i oddana osobą gorąco polecam.Nie daje leków jak nie musi robi wszystko by pomóc pacjentowi ,nie zależnie czy jest mały czy duży .

Pani doktor to świetny fachowiec,bardzo kompetentna z cierpliwością i spokojem wysłucha.Dużo czasu poświęca pacjentowi. Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Wypytuje o inne choroby.Bardzo dobrze dobiera leki.Lekarz z powołania.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Lublin"?

ulica Gliniana 32 lok.6
20-616 Lublin