lekarz Cezary Kipigroch

Leczę się u Pana doktora od 13 lat, pomagał mi w najtrudniejszych chwilach życia. Prowadził także moje ciąże. Bardzo dużo Mu zawdzięczam, a mój mąż uwielbia Pana Doktora i jest także pełen szacunku i wdzięczności. Pan doktor jest troskliwy, rzeczowy, ma ogromną wiedzę, ufam mu jak nikomu innemu. Panie doktorze dziękuję za wszystko Anetta

Bardzo dobry, profesjonalny, kompetentny lekarz. Nigdy nie jest zmęczony pacjentem. potrafi słuchać, wyjaśnić i rozwiązać każdy problem medyczny. Zawsze ma czas dla pacjenta. Nigdy nie zmienię lekarza. Uważam, że w Toruniu jest to najlepszy lekarz.

Pan doktor prowadzi moją ciąże i jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo miło mnie zaskoczył gdy trafiłam do szpitala i wykazywał bardzo dużą troskę o mnie. Ponadto w szpitalu jego nazwisko ma siłę przebicia i mam wrażenie, że byłam przez innych lekarzy i personel lepiej traktowana niż inne pacjętki. Doktor jest podczas wizyt bardzo konkretny i kompetentny. Tylko nie zawsze pozwala na towarzystwo męża podczas badania.

Wspaniały, byłam u niego na pierwszej wizycie. Niezwykle przyjemny, kompetentny. Jestem pod wrażeniem. Będę wszystkim polecać.

Bardzo dobry specjalista - jako jedyny wykrył wadę u dziecka (pomimo wcześniejszych badań u innych lekarzy)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Toruń"?

Sławomir Koch

Specjalista Ginekolog-Położnik