Ginekolog Położnik Toruń

Małgorzata Walentowicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Matopat

87-100 Toruń

jestem pod wrażeniem osobowości i profesjonalizmu tej lekarki. To wielka rzadkość i prawdziwe błogosławieństwo dla pacjentek.

Opinia dodana przez: bozena

Krasińskiego 21/23/17
87-100 Toruń

Lekarz bardzo delikatny, kompetentny. Traktuje każdą pacjentkę indywidualnie i poświęca jej naprawdę sporo czasu. Ja chodzę do niego od 3 lat co pół roku po tabletki antykoncepcyjne. Był to mój pierwszy lekarz i na razie nie mam zamiaru go zmieniać bo pan Jassowicz jest prawdziwym profesjonalistą.

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Najlepszy lekarz! Kompetentny, rzetelny, miły i delikatny. Rodziłam u niego i polecam go wszystkim paniom!

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Leczę się u Pana doktora od 13 lat, pomagał mi w najtrudniejszych chwilach życia. Prowadził także moje ciąże. Bardzo dużo Mu zawdzięczam, a mój mąż uwielbia Pana Doktora i jest także pełen szacunku i wdzięczności. Pan doktor jest troskliwy, rzeczowy, ma ogromną wiedzę, ufam mu jak nikomu innemu. Panie doktorze dziękuję za wszystko Anetta

Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Nowak&Nowak" w Toruniu
ulica Filtrowa 29B
87-100 Toruń

Lekarz kompetentny,uprzejmy,delikatny .Wyjaśnia obszernie wszelkie wątpliwości.Polecam!Byłam zarówno prywatnie jak i na NFZ

Opinia dodana przez: Małgorzata

Stomed
Mickiewicza 134/136
87-100 Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

Super lekarz, chodzę do pani już parę lat i nie zamierzam zmieniać :)

dr Janusz Stankiewicz

Ginekolog położnik, Ginekolog

Metopat

Toruń

Od 11 lat jestem pacjentką dra Janusza Stankiewicza. Ten godny uznania ginekolog przeprowadził u mnie dwie operacje zakończone sukcesem. Poza wysokimi kompetencjami zawodowymi na uwagę zasługuje fakt, że dr Stankiewicz traktuje pacjentów z szacunkiem, uważnie ich słucha, wyjaśnia szczegóły choroby i leczenia. Dziękuję serdecznie i szczerze polecam:)

Opinia dodana przez: Pacjentka z Włocławka

Toruń

Delikatny, omawia kazda wykonywana czynnosc, zainteresowany pacjentka. Swietny doping podczas porodu!

Opinia dodana przez: Jagoda

Toruń

Bardzo stresowałam się przed pierwszą ale po wyjściu z gabinetu zapytałam sama siebie "po co?". Wracałam do domu z uśmiechem na ustach. Bardzo miła, kompetentna, delikatna kobieta. Odpowiedziała na wszystkie pytania, wszystko wytłumaczyła, przebadała tak jak trzeba. Do takiego lekarza aż miło iść. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Mart.

Rabiańska 17 lok. 4
87-100 Stare Miasto, Toruń

Najwspanialszy ginekolog u jakiego mogłam odbyć konsultacje. Pierwszy raz miałam wizytę u mężczyzny, ale ku memu zdziwieniu przebiegła bardzo bezstresowo. Doktor na każdym kroku starał się, abym się nie stresowała. Wspaniały ginekolog, do wszystkich poszukujących odpowiedniego specjalisty na pierwszą wizytę - w pełni polecam, z pewnością się nie zrazicie!

Opinia dodana przez: Patrycja