Cezary Sekunda

2,6
2,2
2,7
2,2

Największy kretyn lekarz jakiego spotkałam. Poszłam z 11 letnim synem na kontrole ponieważ ma pękniętą torebkę stawową od razu odesłał mnie i syna do domu bardzo prosiłam żeby chociaż obejrzał nogę czy nic złego się tam dzieje. Chyba uważa się za jasnowidza który wie wszystko o nodze mojego syna zaczął wrzeszczeć i mnie z synem wyprosił . Wstyd dla łańcut żeby taki idiota leczył

polecam-Po operacjii kolana w koncu przestalo mnie bolec :) wszystko dokladnie wyjasnia i wiesz co cie Czeka

polecam-Po operacjii kolana w koncu przestalo mnie bolec :)
wszystko dokladnie wyjasnia
i wiesz co cie Czeka

Wstyd, że taki człowiek nazywa się lekarzem!!! Zero profesjonalizmu robi łaskę że odpowiada na pytania, a jego uprzejmość kończy się jak zamyka drzwi swojego gabinetu. Prawdziwy "sekunda" - płacisz, wchodzisz, i wypad, bo następny czeka. Wstyd dla przychodni w Łańcucie, że zatrudnia takiego pseudo lekarzynkę!!!! NIE POLECAM

Nieuprzejmy, niemiły, arogancki, pyskaty,bezduszny,bezczelny, prymitywny a co najważniejsze niekompetentny!!! Dlaczego pozwalamy by ktoś taki nas leczył? Odradzam, nie polecam. Pacjencie trzymaj się od tego pseudo doktorka z daleka.

Lekarz wystawił złą diagnozę na złamaną kość śródstopia połączoną z przyczepem mięśniowym. Po 3 tygodniach muszę włożyć nogę w gips, a nie mam pewności czy nie zakończy się to operacją.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Łańcut"?

SPZOZ NR1 w Rzeszowie
Szpital Miejski im. Jana Pawła II ul. Rycerska 4
SP ZOZ w Nowej Dębie
Nowa Dęba ul.M.C.Skłodowskiej 1a
Nowa Dęba

Rzeszów
Szpital PRO-FAMILIA sp. z o.o.
ul. Witolda 6 B
Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne "REH-MEDIQ"
ulica Orkana 5

3-go Maja 12

PRIMAMED
Cetnarskiego 30
Łańcut

Centrum Medyczne w Łańcucie Sp. z o.o.
3-go Maja 12