Filtruj terminy

Ortopeda Łańcut

lekarz Wojciech Dziuba

Traumatolog, Ortopeda

37-100 Łańcut

Byłam u niego tylko 2 razy.Odczułam że mnie słucha jak by sam cierpiał i wie co to znaczy.Jest bardzo skromny i bardzo utalentowany.Ten cudowny lekarz powinien zostać ordynatorem w Łańcucie ale NFZ by go zjadło.Tam rządzi mafia albo banda kretynów.Po wizycie w poradni publicznej CHCE SIĘ KRZYCZEĆ KOMUNO WRÓĆ.W tamtych czasach nie odczułam nigdy takiego upokorzenia jak teraz.I nigdy w żadnej przychodni nie czekało się na poradę jak teraz

Szpital Św. Michała Archanioła
Ignacego Paderewskiego 5
37-100 Łańcut

Ciekawe, że lekarz ten zdaje się, że jeszcze w trakcie specjalizacji ma więcej opinii niż nie jeden profesor z 40 letnim stażem pracy, prawie wszystkie wpisy elokwentne „na jedno kopyto”, niezły PR trzeba przyznać.. Ale ja nie o tym. W sumie lekarz jest OK jak na podkarpacką posuchę w dziedzinie ortopedii. Prywatnie wysłucha, robi USG, ale niestety nie wystawi żadnego skierowania z Profamili bo nie ma takich uprawnień i w sumie i tak trzeba przejść przez lekarza rodzinnego jak trzeba zrobić dodatkowe badania. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to sobie zapłaci za wszystko. Poza tym wydaje się, że lekko gwiazdorzy, a nieomylny nie jest... Ale generalnie jak wspomniałem może być.

Opinia dodana przez: Marcin

37-100 Łańcut

Udałam się do tego lekarza ze skręceniem stawu kolanowego. Wcześniej chodziłam do chirurga.
Nie dość, że na termin dosyć długo się czeka to jeszcze w kolejce spędziłam kilka ładnych godzin. Ogólnie kolano bolało, "uciekało" do środka przy każdym kroku. Lekarz zbadał- powiedział, że jest stabilne i zapytał "czego ode mnie Pani oczekuje".

Kilka tygodni po wizycie udałam się również na oczekiwane USG- co się okazało- kolano nie stabilne, zerwane więzadło, uszkodzona rzepka i płyn w stawie kolanowym.

Osobiście nie polecam.

centrum medyczne

Łańcut

Największy kretyn lekarz jakiego spotkałam. Poszłam z 11 letnim synem na kontrole ponieważ ma pękniętą torebkę stawową od razu odesłał mnie i syna do domu bardzo prosiłam żeby chociaż obejrzał nogę czy nic złego się tam dzieje. Chyba uważa się za jasnowidza który wie wszystko o nodze mojego syna zaczął wrzeszczeć i mnie z synem wyprosił . Wstyd dla łańcut żeby taki idiota leczył

Opinia dodana przez: Aleksandra 12

37-100 Łańcut

Skręciłam sobie staw skokowy w szkole, pielęgniarka w szkole zadzwoniła do mojej mamy i poszłam na prześwietlenie stawu. Chirurg odesłał mnie na konsultacje do ortopedy, bo podejrzewał zerwanie więzozrostu Strzałkowo-piszczelowego. Akurat w ten dzień jedynym ortopedą był dr Panek. Przed jego gabinetem było chyba z 15 może 25 osób i wszyscy w gipsach i ze śrubami (słyszałam rozmowy tych pacjentów stąd to wiem) Kiedy weszłam do niego do gabinetu zerkną może przez 10 sekund na moje zdjęcie jakieś 10 sekund oglądał mi nogę i powiedział jutro zaraz z rana wkręcimy ci kilka śrub. Po tej diagnozie nie wiedziałam co mam zrobić. Oświeciło mnie i pojechałam do Rzeszowa na Izbę Przyjęć-i do dzisiaj jestem dumna z siebie że to zrobiłam-Już nie wspomnę o tym że o niebo lepsza "obsługa" personelu i 10-krotne skrócenie czasu czekania, ale wspomnę o tym że rzeszowski lekarz-sympatyczny i uprzejmy- nie miał pojęcia po co niby trzeba mi śruby wkręcać. Tydzień o kulach, przez miesiąc noga w stabilizatorze i po miesiącu 100% sprawności.
Jestem Wdzięczna mojemu lekarzowi z Rzeszowa, bo uchronił mnie od niepotrzebnej operacji...
Tak więc ja radzę się jednak pofatygować i pojechać do Rzeszowa bo czasu nie da się już cofnąć, a niepotrzebne zabiegi wydłużają tylko czas pełnego powrotu do zdrowia i to ponad 4-krotnie.

37-100 Łańcut

najgorszy lekarz z jakim kolwiek miałam styczność.

najgorszy lekarz z jakim kolwiek miałam styczność.

PRIMAMED
Cetnarskiego 30