dr n. med. Cezary Szymański

Polecam z całego serca wizytę u Pana dr, który jest bardzo miły i delikatny, a przy tym kompetentny.

Jestem bardzo zadowolona z fachowej i profesjonalenj opieki, którą dr Szymański zapewnił mi już od pierwszej wizyty. Komptenecja, rzeczowość oraz indywidualne podjeście do pacjentki to najlepsze określenia charakteryzujące osobę, a także sposób wykonywania swojej pracy przez doktora. Dodając do tego trafność oraz skuteczność diagnozy jak i wyników leczenia nie można nie polecić dr Szymańskiego innym kobietom. To na prawdę bardzo dobry lekarz !!!

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

Wzbudza wielkie zaufanie.Reszta bez komentarza

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego. Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością. Pan doktor prowadził moją drugą ciążę, gdzie po porodzie zagranicznym bardzo sceptycznie podchodziłam do opieki medycznej. Od razu ujął mnie swoją uprzejmością.Bardzo profesjonalne a jednocześnie ludzkie podejście do pacjentki!Wizyty były w placówce państwowej służby zdrowia, a lepszej opieki nie mogłam wymarzyć sobie nawet prywatnie! Bardzo polecam pana doktora Szymańskiego jako prowadzącego ciążę!

Szczerze polecam p. dr Szymańskiego.
Wzbudza zaufanie pacjenta kompetencją i życzliwością.
Pan doktor prowadził moją drugą ciążę,

Dr. Szymański jest świetnym specjalistą życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w każdej specjalności. Polecam tego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Lublin"?

Barbara Kułak

Specjalistyczny Gabinet Lekarski dr Barbara Kułak
ul. Deotymy 34
21-040 Świdnik
Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin
Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin