lek. dent. Damian Antczak

Bardzo miłe wizyty dentystyczne, bez owijania w bawełnę a zarazem konkretne. Odpowiedzi na pytania są zawsze udzielane z dużym zaangażowaniem. Polecam.

Bardzo miłe wizyty dentystyczne, bez owijania w bawełnę a zarazem konkretne.
Odpowiedzi na pytania są zawsze udzielane z dużym zaangażowaniem. Polecam.

Do tego pana trafiłam z peknietym zebem trzonowym , ropa i bólem . Do końca ratuje zeby pod mikroskopem. Leczył kanały zle zaplombowane przez innych dentystow. Podkreślam wysoka sprawność manualna- mistrzostwo swiata. Mogą iść osoby z chorym sercem czy dolegliwosciami gastrycznymi- ten dentysta zna sie na swojej pracy. Wysoka kultura osobista i empatia do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem. Szkoda , ze już nie przyjmuje na Grochowskiej i mam dużo dalej do gabinetu.

Z czystym sumieniem mogę polecic tego stomatologa,miły i uprzejmy, a przy tym dokladny , warto zapisać się do niego , bo dobrze objasni wszystko, polecam

Bardzo uprzejmy i miły. Naprawdę młody człowiek a taki cierpliwy i duża wiedza....wzbudza zaufanie po raz pierwszy nie bałam się dentysty polecam tego przesympatycznego lekarza..

uprzejmy,kompetentny, zawsze znajdzie czas na nurtujące pytania z zakresu leczenia,polecam znajomym,zwłaszcza tym, które obawiają się wizyty u stomatologa,pan doktor zawsze poleca znieczulenie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

CANDEO Clinic Stomatologia Poznań
Bednarska 6