lekarz Daniel Borowski

Neurolog

Pan doktor to niezwykle ciepły i godny polecenia lekarz. To właśnie Pan doktor zdiagnozował przyczyny moich problemów zdrowotnych a miałam przeprowadzane badania u innych neurologów, które nie przynosiły żadnej poprawy ani nie wykrywały przyczyn. Pan doktor to godny polecenia specjalista. Cierpliwy i wyjaśniający wszystkie wątpliwości pacjenta. Cieszę się że do niego trafiłam.

Po dwóch tygodniach intensywnego bólu i całkowitej dysfunkcji ruchowej z powodu rwy kulszowej i mało skutecznym leczeniu farmakologicznym miałem szczęście trafić na oddział neurologiczny Szpitala Miejskiego w Zabrzu pod kierownictwem Pana Ordynatora Daniela Borowskiego. I tu po dwóch dniach nastąpiła zasadnicza metamorfoza w moim stanie chorobowym. Pełny profesjonalizm, doskonałe wyczucie, natychmiastowe działanie i indywidualne podejście do pacjenta przez Pana Doktora Borowskiego i Jego Zespół w ciągu niespełna dwóch dni otworzyły przede mną normalny świat bez bólu. Muszę tutaj podkreślić atmosferę, jaką odbierałem przez cały tygodniowy mój po0byt w szpitalu. Otóż miałem poczucie osobistego angażowania się Doktora Borowskiego jak i całego Jego Zespołu w poprawę mojego stanu, przejawiającego się m.in. w tym, że nie tylko na wizytach, lecz ciągle interesowano się moim samopoczuciem, co zmieniło w radykalny sposób moje standardowe myślenie, że w szpitalach traktuje się pacjentów nieco instrumentalnie.
Muszę także podkreślić pełny perfekcjonizm Ordynatora Borowskiego w diagnozie i wyborze metody leczenia. Ponadto, co dla mnie jest niezwykle zaskakujące, Pan Doktor Borowski przy wypisie prosił o ewentualny kontakt telefoniczny lub osobisty w razie pogorszenia stanu zdrowia czy jakichkolwiek innych wątpliwości, tym samym nie czuję się, że zostałem … odfajkowany.
Dla mnie osobiście jest to jeden z najlepszych lekarzy, jakich spotkałem na swojej ponad pięćdziesięcioletniej drodze życiowej.
P.S. Życzę panu posłowi Radziwiłłowi, aby z takim zaangażowaniem i przede wszystkim
z r o z u m i e n i e m podchodził do swojej pracy.
Z wyrazami pełnego szacunku niezmiernie wdzięczny pacjent Zbigniew G.

Jestem zachwycona profesjonalizmem Pana Doktora oraz jego podejściem do pacjenta. Na wizytę do Pana doktora trafiłam z powodu mojej córki, którą bolał kręgosłup. Pan Doktor postawił właściwą diagnozę i dobrał skuteczną metodę leczenia. Pomogło od razu. Podkreślam tutaj fakt, że rozmowa z doktorem była bardzo konkretna i fachowa. Polecam polecam i jeszcze raz polecam tego lekarza.

Dr Daniel Borowski to świetny specjalista, drobiazgowy, konkretny, przejęty stanem zdrowia swoich pacjentów, dyspozycyjny i bardzo pomocny. Mam za sobą nie tylko wizyty w gabinecie doktora, ale także pobyt na jego szpitalnym oddziale i mając takie doświadczenia mogę powiedzieć, że ogromnie cenię Pana Borowskiego zarówno za trafność jego diagnoz, jak i niesamowite podejście do pacjentów. W kontakcie z nimi okazuje wielki szacunek, zrozumienie i empatię, wzbudza zaufanie oraz wykazuje duże zaangażowanie w swoją pracę. Szczerze polecam wszystkim, którzy borykają się z problemami natury neurologicznej konsultacje u pana doktora. Kontakt ten na pewno okaże się strzałem w "dziesiątkę"!

Polecam! 9 lat męczyłam się z bólami głowy po operacji naczyniaka mózgu byłam u wielu znanych lekarz nikt nie potrafił mi pomóc. Po 1 wizycie u Dr.Borowskiego do dziś NIE boli mnie głowa! Doktor trafił z lekami w 100%! Leków już nie biorę a bóle głowy ustały!

Wciąż poszukujesz "Neurolog Zabrze"?

ulica św. Urbana 5/16

Szpital Miejski
Ptasia 13
41-800 Zabrze

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM"
Szczęść Boże 1

Franciszkańska 26a/6