dr n. med. Daniel Maliszewskidr n. med. Daniel Maliszewski - zdjęcie profilowe

dr n. med. Daniel Maliszewski

Chirurg ogólny

Urodzony 13 czerwca 1983 roku w Kwidzynie.

Urodzony 13 czerwca 1983 roku w Kwidzynie.
W roku 2016 uzyskanie specjalizacji z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Onkologicznej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku oraz tytułu dr n med broniąc pracę doktorską:
„Porównanie ekspresji biomarkerów w guzie pierwotnym i we wznowie miejscowej u chorych na raka piersi„
Od tego czasu pomaga pacjentkom ze schorzeniami gruczołu piersiowego na Oddziale Chirurgii ogólnej Szpitala Swissmed, Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Wo...

Doktora poznałam przed operacją usunięcia guza piersi. Bardzo miły rzeczowy lekarz. Niezwykle życzliwy człowiek. Oby więcej takich lekarzy.

Oby więcej takich lekarzy.

Mimo młodego wieku miałam bardzo brzydkie i obwisłe piersi poprzez ciągłą zmianę wagi. Po drodze wycięto mi guza piersi i torbiele. Na szczęście trafiłam do Pana Doktora Daniela, który powiększył, podniósł i przerobił mi piersi. Wybraliśmy wspólnie rozmiar i kształt. Zależało mi przede wszystkim na tym aby były podniesione. Nie mogłam sobie wyobrazić ja to będzie wyglądało i czy da się coś z tym zrobić. Efekt przerósł moje oczekiwania :) Mam piękne piersi, czuję się kobieco i nareszcie mogę chodzić bez biustonosza. Bardzo miła atmosfera a zarazem profesjonalne podejście do pacjenta. Ból nie był taki straszny jak go opisują, a nie należę do najbardziej wytrzymałych. Polecam każdej kobiecie!!! Dziękuje za wszystko i pozdrawiam:)

Kompetentny, mily, rzeczowy Lekarz. Okazał mi otwartość i cietpoiwość. Pasją z jaką mówi o h.plastycznej i ważności pacjenta, faktycznie jest odczuwalna w gabinecie. Jego życzliwość i uśmiech są bardzo pomocne.

Wspaniały chirurg ,profesjonalista niezwykle utalentowany ,światowy poziom,godny polecenia,a przy tym skromny i ciepły człowiek.Dzięki jego wiedzy i talentowi została zachowana pierś .Jestem po operacji oszczędzającej i usunięciu węzłów pachowych,wszystkie nerwy czuciowe zachowane.Jestem pod opieką doktora od ponad roku ,zawsze mogę liczyć na jego pomoc czuję się zaopiekowana i bezpieczna .Lekarz wielkiego formatu.Doktorze jeśli Pan to czyta to jeszcze raz za wszystko dziiękuję

Rewelacja!!! Doktor przeprowadził zabieg niezwykle sprawnie, po wszystkim zapewnił odpowiednią opiekę medyczną. Rana goi się bardzo dobrze. Lekarz naprawdę godny polecenia, takich ze świeczką szukać.

Rewelacja!!!
Lekarz naprawdę godny polecenia, takich ze świeczką szukać.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława