lekarz Danuta Grzyb

Internista

Panią dr polecam w każdym aspekcie. Jest lekarzem z powołania, zawsze dobrze doradzi. Mam do niej niesamowite zaufanie. Bardzo pomocna i konkretna. Nie bagatelizuje żadnych objawów.

Pani doktor to lekarz do którego można mieć naprawdę 100% zaufania. Dodatkowo miła i po prostu "ludzka"( co niestety nie jest normą wśród lekarzy, a wręcz przeciwnie). Polecam każdemu i życzyłabym sobie tylko z takimi lekarzami mieć do czynienia.

Pani doktor leczy mnie i moją córkę. Bardzo miła i skuteczna w leczeniu. Godna Polecenia

Pani doktor D.Grzyb leczy nas od 18 lat(w tym 2 dzieciaków) ,to wspaniały lekarz ,zawsze ma czas dla pacjenta dla nas jest niezastąpiona .Starszy syn był poważnie chory (już jest ok ) teraz jak u niej jestem, zawsze pyta o jego samopoczucie ,to lekarz z powołania ,niech nam służy Sto Lat !

Rewelacyjny lekarz - 100% skuteczności POLECAM :)

Rewelacyjny lekarz - 100% skuteczności POLECAM :)

Wciąż poszukujesz "Internista Sosnowiec"?

Pl-SaNA-Med
Czeladź, Kościelna 5
41-250 Sosnowiec

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Oddział Leczenia Jednego Dnia
Żeromskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Pusta 15
41-205 Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental-Serwis"
al. Zwycięstwa 9
41-200 Sosnowiec