Dariusz Gąsiorowski

Serdecznie polecam. Kompetentny , miły, zaangażowany w leczenie. Ważny jest pacjent i lekarz robi wszystko aby pomóc. Stan mojego stawu barkowego po leczeniu przez innego pseudo lekarza był tragiczny. Dr Gąsiorowski potrzebował 2 miesięcy abym uzyskała 95 % sprawność. Nie szukajcie, macie problem idżcie do dr |Gąsiorowskiego. POLECAM

Wspaniały lekarz, pełen ciepła i kultury osobistej. Posiada w pełni profesjonalne podejście do pacjentów, kontakt z nim jest bardzo przyjemny, szczegółowo odpowiada na każde pytanie. Dociekliwy w postawieniu diagnozy, pacjent jest dla niego bardzo ważny. Polecam.

wspaniały człowiek,mądry lekarz. Jest bardzo oddany pacjentom.Za całe dobro które wyświadczył mi dziękuje...

Dr Gąsiorowski jest dla mnie osobiście lekarzem wzorcowym: kompetentny,kulturalny,wzbudzający zaufanie, szczery i prawdomówny.A oprócz tego,że jest lekarzem,jest przede wszystkim człowiekiem w kontakcie z pacjentem,traktuje każdego podmiotowo a nie przedmiotowo.Polecam go z całego serca.