lekarz Dariusz Nowakowski

Lekarz rodzinny

2,7

Lekarz natarczywy, czułam się nieswojo. Bardzo nieswojo, myślę że powinien Pacjenta traktować z większym uszanowaniem dla poczucia prywatności.

Byłam pacjentką tego lekarza około 10 lat i wszystko było dobrze dopóki nie zaczęłam chorować. Niestety, lekarz lekceważył mój problem, nie znalazłam u niego pomocy. Myślę że nie potrafi poprowadzić pacjenta - jako pacjent sam musisz sugerować rozwiązania... w dodatku lekarz jest arogancki a jego żarty nie są na miejscu. Lekarze są dla nas - zmieniłam przychodnię i jestem zadowolona.

Lekarze są dla nas - zmieniłam przychodnię i jestem zadowolona.

Ja jestem zadowolony,nie muszę u lekarza opowiadać historii do 3 pokoleń wstecz :) Jak ktoś umie opisać dolegliwości i krótka konkretna wizyta mu odpowiada to będzie zadowolony

Wizyta w celu wystawienia zaświadczenia do prawa jazdy. Nieuprzejmy, arogancki, bezczelny lekarz. Zaświadczenia kobietom niechętnie wystawia, bo to zakaly na drodze -słowa doktorka. Pan doktor chyba ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Cieszę się, że nie mam z nim stycznośći na co dzień. Nigdy więcej bym do niego nie poszła. Nie polecam.

Witam. Chodzilam do niego poniewaz nalegali rodzice. Uwazam, ze nie jest lekarzem godnym mojego zaufania. Traktowal mnie lekcewazaco i mam watpliwosci co do tego jak mnie leczyl, jakie leki dobieral. Nie polecam.

Super gość. Kompetentny, konkretny, wie co robi. Wizyty krótkie, treściwe, diagnozy właściwe. Polecam.

Brak kompetencji, grubiańskie i lekceważące podejście do pacjenta, sprawia ponadto wrażenie niedouczonego i zupełnie gubiącego się w swoim fachu. Nie ma się co dziwić, że tak wygląda sytuacja w polskiej służbie zdrowia, jeżeli tacy ludzie jak doktor Nowakowski wybierani są na szefów placówek. P.S. Panie doktorze proszę na przyszłość zwracać się z szacunkiem do pacjentów - my też jesteśmy ludźmi. ja już na pewno nie skorzystam więcej z Pana wątpliwej jakości usług, ale może mój komentarz będzie przestroga dla innych albo otworzy Panu oczy.

Panie doktorze więcej serca dla pacjenta

Panie doktorze więcej serca dla pacjenta

odpowiedzi na powyzsze pytania mowią wszystko.

odpowiedzi na powyzsze pytania mowią wszystko.

KOMPETENTNY MIŁY UPRZEJMY Z ZAWODOWEGO PUNKTU WIDZENIA NIC DO ZARZUCENIA POTRAFIŁ WYKRTYC CHOROBĘ NIEDOSTRZEZONĄ PRZEZ INNEGO LEKARZA